Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк: «Ми прийшли на службу людям і люди даватимуть нам оцінку» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що приклад управління у Гайсинському районі наочно доводить, що областям України якомога швидше потрібна реформа регіональної влади. Мається на увазі ситуація в Гайсині щодо визначення повноважень між районною радою та райдержадміністрацією, яка відповідно спричиняє конфлікт між очільниками цих гілок влади в районі – Степаном Сікорським та Сергієм Скіцем.

6 серпня у своєму виступі під час сесії райради С.Татусяк зауважив, що місцева рада має сильний депутатський корпус, а виконавчі органи сильні своїми кадрами. Відтак, об’єднавши зусилля, вони можуть разом зробити більше добрих справ для району, ніж при сьогоднішній ситуації непорозуміння.

– Законом все прописано – повноваження виконавчої і представницької гілок влади. Але крім цього є ще відповідальність – персональна відповідальність кожного. Тому я закликаю Степана Антоновича і Сергія Васильовича сісти за стіл порозуміння, і не тільки самим, а й з депутатами. Бо Гайсинський район і його люди заслуговують на кращу долю і ви не маєте права знехтувати цим! – наголосив Сергій Татусяк.

Як приклад він навів партнерську роботу та узгоджені дії між обласною Радою та облдержадміністрацією.

– Ми з Іваном Мовчаном не заграємо один з одним. У нас відсутня кон’юнктура. Ми думаємо, як відповідати перед людьми. Бо ми прийшли на службу людям і люди даватимуть нам оцінку, – прокоментував голова облради.

Він висловив сподівання, що після змістовної розмови його та першого заступника голови ОДА Максима Боровського з очільниками Гайсинщини, ситуація в районі зміниться на краще.

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 14:22 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація