Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Ми прийшли на службу людям і люди даватимуть нам оцінку» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що приклад управління у Гайсинському районі наочно доводить, що областям України якомога швидше потрібна реформа регіональної влади. Мається на увазі ситуація в Гайсині щодо визначення повноважень між районною радою та райдержадміністрацією, яка відповідно спричиняє конфлікт між очільниками цих гілок влади в районі – Степаном Сікорським та Сергієм Скіцем.

6 серпня у своєму виступі під час сесії райради С.Татусяк зауважив, що місцева рада має сильний депутатський корпус, а виконавчі органи сильні своїми кадрами. Відтак, об’єднавши зусилля, вони можуть разом зробити більше добрих справ для району, ніж при сьогоднішній ситуації непорозуміння.

– Законом все прописано – повноваження виконавчої і представницької гілок влади. Але крім цього є ще відповідальність – персональна відповідальність кожного. Тому я закликаю Степана Антоновича і Сергія Васильовича сісти за стіл порозуміння, і не тільки самим, а й з депутатами. Бо Гайсинський район і його люди заслуговують на кращу долю і ви не маєте права знехтувати цим! – наголосив Сергій Татусяк.

Як приклад він навів партнерську роботу та узгоджені дії між обласною Радою та облдержадміністрацією.

– Ми з Іваном Мовчаном не заграємо один з одним. У нас відсутня кон’юнктура. Ми думаємо, як відповідати перед людьми. Бо ми прийшли на службу людям і люди даватимуть нам оцінку, – прокоментував голова облради.

Він висловив сподівання, що після змістовної розмови його та першого заступника голови ОДА Максима Боровського з очільниками Гайсинщини, ситуація в районі зміниться на краще.

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 14:22 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація