Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Ми прийшли на службу людям і люди даватимуть нам оцінку» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що приклад управління у Гайсинському районі наочно доводить, що областям України якомога швидше потрібна реформа регіональної влади. Мається на увазі ситуація в Гайсині щодо визначення повноважень між районною радою та райдержадміністрацією, яка відповідно спричиняє конфлікт між очільниками цих гілок влади в районі – Степаном Сікорським та Сергієм Скіцем.

6 серпня у своєму виступі під час сесії райради С.Татусяк зауважив, що місцева рада має сильний депутатський корпус, а виконавчі органи сильні своїми кадрами. Відтак, об’єднавши зусилля, вони можуть разом зробити більше добрих справ для району, ніж при сьогоднішній ситуації непорозуміння.

– Законом все прописано – повноваження виконавчої і представницької гілок влади. Але крім цього є ще відповідальність – персональна відповідальність кожного. Тому я закликаю Степана Антоновича і Сергія Васильовича сісти за стіл порозуміння, і не тільки самим, а й з депутатами. Бо Гайсинський район і його люди заслуговують на кращу долю і ви не маєте права знехтувати цим! – наголосив Сергій Татусяк.

Як приклад він навів партнерську роботу та узгоджені дії між обласною Радою та облдержадміністрацією.

– Ми з Іваном Мовчаном не заграємо один з одним. У нас відсутня кон’юнктура. Ми думаємо, як відповідати перед людьми. Бо ми прийшли на службу людям і люди даватимуть нам оцінку, – прокоментував голова облради.

Він висловив сподівання, що після змістовної розмови його та першого заступника голови ОДА Максима Боровського з очільниками Гайсинщини, ситуація в районі зміниться на краще.

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 14:22 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація