Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк нагороджений орденом Святого Володимира Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк отримав нагороду Української православної церкви – орден Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня. Відзнаку «за заслуги перед Українською православною церквою» голові вручив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Це відбулося під час святкових урочистостей, присвячених 1025-літтю Хрещення Русі, 1000-літтю Лядівського монастиря, 1150-літтюпросвітительської місії рівноапостольних Кирила Мефодія та 1700-літтю Міланського едикту, що пройшли 23 травня у кіноконцертному залі «Райдуга».

Участь у заході, крім С.Татусяка, також взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Митрополит Симеон подякував очільникам регіону за порозуміння та співпрацю. Разом вони вручили переможцям міського конкурсу малюнків на релігійну тематику дипломи та подарунки.

– Християнський вибір князя Володимира понад тисячу років тому визначив шляхи релігійного та культурного буття нашого народу. Встановлені ним християнські норми мислення і моралі зробили нас такими, якими ми є. Спадок князя Володимира живе і сьогодні – розквітає православ’я, будуються храми, відкриваються недільні школи, формуються хорові колективи…Ми маємо берегти і примножувати скарб, який залишив нам хреститель Русі, – сказав у вітальному слові С.Татусяк.

Урочистості продовжилися концертом хорів Спасо-Преображенського собору та храму Стрітення Господнього м.Вінниці, вокальних ансамблів, хореографічних колективів та сольних виконавців.

По завершенні учасники свята пройшли хресною ходою до Спасо-Преображенського собору.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 14:23 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація