Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк нагороджений орденом Святого Володимира Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк отримав нагороду Української православної церкви – орден Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня. Відзнаку «за заслуги перед Українською православною церквою» голові вручив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Це відбулося під час святкових урочистостей, присвячених 1025-літтю Хрещення Русі, 1000-літтю Лядівського монастиря, 1150-літтюпросвітительської місії рівноапостольних Кирила Мефодія та 1700-літтю Міланського едикту, що пройшли 23 травня у кіноконцертному залі «Райдуга».

Участь у заході, крім С.Татусяка, також взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан та Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Митрополит Симеон подякував очільникам регіону за порозуміння та співпрацю. Разом вони вручили переможцям міського конкурсу малюнків на релігійну тематику дипломи та подарунки.

– Християнський вибір князя Володимира понад тисячу років тому визначив шляхи релігійного та культурного буття нашого народу. Встановлені ним християнські норми мислення і моралі зробили нас такими, якими ми є. Спадок князя Володимира живе і сьогодні – розквітає православ’я, будуються храми, відкриваються недільні школи, формуються хорові колективи…Ми маємо берегти і примножувати скарб, який залишив нам хреститель Русі, – сказав у вітальному слові С.Татусяк.

Урочистості продовжилися концертом хорів Спасо-Преображенського собору та храму Стрітення Господнього м.Вінниці, вокальних ансамблів, хореографічних колективів та сольних виконавців.

По завершенні учасники свята пройшли хресною ходою до Спасо-Преображенського собору.

 

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 14:23 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація