Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Не ділити владу, а ділити відповідальність» Роздрукувати

Вінницький район став одинадцятим, який звітував про підсумки діяльності у І кварталі. 3 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрілися з адміністративним активом району для обговорення соціально-економічної ситуації у територіальних громадах краю.

Доповідав про стан району голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко. Оминувши позитивні напрацювання, керівник зупинився переважно на проблемних питаннях краю, які потребують нагального втручання влади і відповідного вирішення. Також для присутніх продемонстрували слайди об’єктів і територій, які знаходяться в незадовільному стані, потребують ремонту або аварійні.

Коментуючи побачене й почуте, голова облради Сергій Татусяк зауважив, що стан справ у Вінницькому районі, який має бути візитівкою регіону через свою близькість до обласного центру, вкрай поганий.

– Вже відбулися звіти 10 районів – і такої ситуації ми не спостерігали ніде. Вам є над чим працювати. Не може такого бути, щоб район з неймовірним потенціалом – територіальним, кадровим, ресурсним – залишався позаду, – висловився Сергій Татусяк.

Він запропонував районним керівникам організувати найближчим часом сходи сіл у кожній територіальній громаді з тим, аби акумулювати сили і віднайти шляхи вирішення озвучених на нараді проблем. Голова облради додав, що на цих заходах будуть присутні представники обласної Ради та облдержадміністрації.

– Ми не перекладатимемо всю вину на район. Ми маємо спільно вирішувати проблему, об’єднавши зусилля. Працювати за формулою, за якою працює обласна влада – не ділити владу, а ділити відповідальність, – резюмував Сергій Татусяк. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:41 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація