Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Не ділити владу, а ділити відповідальність» Роздрукувати

Вінницький район став одинадцятим, який звітував про підсумки діяльності у І кварталі. 3 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрілися з адміністративним активом району для обговорення соціально-економічної ситуації у територіальних громадах краю.

Доповідав про стан району голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко. Оминувши позитивні напрацювання, керівник зупинився переважно на проблемних питаннях краю, які потребують нагального втручання влади і відповідного вирішення. Також для присутніх продемонстрували слайди об’єктів і територій, які знаходяться в незадовільному стані, потребують ремонту або аварійні.

Коментуючи побачене й почуте, голова облради Сергій Татусяк зауважив, що стан справ у Вінницькому районі, який має бути візитівкою регіону через свою близькість до обласного центру, вкрай поганий.

– Вже відбулися звіти 10 районів – і такої ситуації ми не спостерігали ніде. Вам є над чим працювати. Не може такого бути, щоб район з неймовірним потенціалом – територіальним, кадровим, ресурсним – залишався позаду, – висловився Сергій Татусяк.

Він запропонував районним керівникам організувати найближчим часом сходи сіл у кожній територіальній громаді з тим, аби акумулювати сили і віднайти шляхи вирішення озвучених на нараді проблем. Голова облради додав, що на цих заходах будуть присутні представники обласної Ради та облдержадміністрації.

– Ми не перекладатимемо всю вину на район. Ми маємо спільно вирішувати проблему, об’єднавши зусилля. Працювати за формулою, за якою працює обласна влада – не ділити владу, а ділити відповідальність, – резюмував Сергій Татусяк. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:41 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація