Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Сергій Татусяк: «Не ділити владу, а ділити відповідальність» Роздрукувати

Вінницький район став одинадцятим, який звітував про підсумки діяльності у І кварталі. 3 квітня голова облдержадміністрації Іван Мовчан і голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрілися з адміністративним активом району для обговорення соціально-економічної ситуації у територіальних громадах краю.

Доповідав про стан району голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко. Оминувши позитивні напрацювання, керівник зупинився переважно на проблемних питаннях краю, які потребують нагального втручання влади і відповідного вирішення. Також для присутніх продемонстрували слайди об’єктів і територій, які знаходяться в незадовільному стані, потребують ремонту або аварійні.

Коментуючи побачене й почуте, голова облради Сергій Татусяк зауважив, що стан справ у Вінницькому районі, який має бути візитівкою регіону через свою близькість до обласного центру, вкрай поганий.

– Вже відбулися звіти 10 районів – і такої ситуації ми не спостерігали ніде. Вам є над чим працювати. Не може такого бути, щоб район з неймовірним потенціалом – територіальним, кадровим, ресурсним – залишався позаду, – висловився Сергій Татусяк.

Він запропонував районним керівникам організувати найближчим часом сходи сіл у кожній територіальній громаді з тим, аби акумулювати сили і віднайти шляхи вирішення озвучених на нараді проблем. Голова облради додав, що на цих заходах будуть присутні представники обласної Ради та облдержадміністрації.

– Ми не перекладатимемо всю вину на район. Ми маємо спільно вирішувати проблему, об’єднавши зусилля. Працювати за формулою, за якою працює обласна влада – не ділити владу, а ділити відповідальність, – резюмував Сергій Татусяк. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:41 Переглядів: 785

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація