Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк обговорив з освітянами нагальні питання галузі Роздрукувати

23 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з колективом Вінницького інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. На зустрічі розглядали проблемні аспекти розвитку освіти в регіоні.

Фахівці інституту отримали можливість обговорити нагальні питання, які стосувалися видавництва методичних матеріалів; підготовки кадрів для інклюзивної освіти; розробки проектів з дистанційного навчання підприємництву; проектів екологічного спрямування; можливості створення на базі сільських шкіл інформаційних центрів, які забезпечать доступ до публічної інформації та інше.

Низка питань стосувалася необхідності додаткових асигнувань для галузі. Сергій Татусяк наголосив на тому, що освітяни – «рушійна сила прогресу». І запропонував кадровий інтелектуальних ресурс також спрямовувати на написання проектів, які допоможуть залучати додаткові кошти для втілення різноманітних ідей. В свою чергу обласна влада сприятиме у написанні конкурентоспроможних проектів, запевнив голова. Мова йшла як про участь у Всеукраїнських конкурсах, так і про міжнародні грантові програми.

Голова постійної комісії з питань освіти і науки Вінницької обласної Ради Інна Цимбал запропонувала звернутися до керівництва області у письмовій формі. Саме такий формат, на її думку, сприятиме вирішенню більшості нагальних питань.

– Пропоную акумулювати всі озвучені потреби в одному зверненні. Його розглянуть на розширеному засіданні комісії за участю спеціалістів усіх кафедр інституту. Попередньо, звернення опрацюють спеціалісти, компетентні в окреслених питаннях. Таким чином, ми зможемо надати вичерпні відповіді і знайти вирішення питань, – запевнила І.Цимбал.

Сергій Татусяк підтримав ідею такого заходу.

– Я завжди виносив багато пропозицій та ініціатив після наших зустрічей. Різні точки зору під час обговорення важливих тем, призводять до ефективних висновків і рішень. Сьогодні я також отримав слушні пропозиції, над якими слід працювати, – резюмував голова обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2013 року, 18:25 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація