Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк обговорив з освітянами нагальні питання галузі Роздрукувати

23 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся з колективом Вінницького інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. На зустрічі розглядали проблемні аспекти розвитку освіти в регіоні.

Фахівці інституту отримали можливість обговорити нагальні питання, які стосувалися видавництва методичних матеріалів; підготовки кадрів для інклюзивної освіти; розробки проектів з дистанційного навчання підприємництву; проектів екологічного спрямування; можливості створення на базі сільських шкіл інформаційних центрів, які забезпечать доступ до публічної інформації та інше.

Низка питань стосувалася необхідності додаткових асигнувань для галузі. Сергій Татусяк наголосив на тому, що освітяни – «рушійна сила прогресу». І запропонував кадровий інтелектуальних ресурс також спрямовувати на написання проектів, які допоможуть залучати додаткові кошти для втілення різноманітних ідей. В свою чергу обласна влада сприятиме у написанні конкурентоспроможних проектів, запевнив голова. Мова йшла як про участь у Всеукраїнських конкурсах, так і про міжнародні грантові програми.

Голова постійної комісії з питань освіти і науки Вінницької обласної Ради Інна Цимбал запропонувала звернутися до керівництва області у письмовій формі. Саме такий формат, на її думку, сприятиме вирішенню більшості нагальних питань.

– Пропоную акумулювати всі озвучені потреби в одному зверненні. Його розглянуть на розширеному засіданні комісії за участю спеціалістів усіх кафедр інституту. Попередньо, звернення опрацюють спеціалісти, компетентні в окреслених питаннях. Таким чином, ми зможемо надати вичерпні відповіді і знайти вирішення питань, – запевнила І.Цимбал.

Сергій Татусяк підтримав ідею такого заходу.

– Я завжди виносив багато пропозицій та ініціатив після наших зустрічей. Різні точки зору під час обговорення важливих тем, призводять до ефективних висновків і рішень. Сьогодні я також отримав слушні пропозиції, над якими слід працювати, – резюмував голова обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2013 року, 18:25 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація