Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк: «Олександрівський парк потребує серйозного інвестора» Роздрукувати

6 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав село Олександрівка Томашпільського району, а саме: парк-пам’ятку місцевого значення «Благодатне» або Олександрівський парк. Мета поїздки – ознайомитися з ресурсами парку, з тим, аби в перспективі перетворити його на туристично-рекреаційну зону.

Потенціал парку голові презентував Анатолій Іванець, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», у підпорядкуванні якого знаходиться ця пам’ятка природи. Також своє бачення розвитку парку представив голова Томашпільської районної ради Анатолій Олійник.

Олександрівський парк заснований в кінці 19 століття французькою графинею Бенет. До сьогодні приміщення маєтку та господарських споруд не збереглися, однак залишилися особливі сорти дерев та кущів. Зокрема, на території у понад 13 га ростуть їстівний каштан, біла смерека, дуби пірамідальний, червоний і болотний, фундук канадський, горіх чорний, сосна австрійська, ясен плакучий, глід махровий й чотирикісточковий, калина бульденеж, сніжна ягода тощо.

Наразі для туристів силами «Віноблагролісу» облаштована мінімальна інфраструктура – невеличкий мотель, колиба, альтанки. Також на території є кілька ставків для риболовлі, пасіка та міні-зоопарк, де сьогодні живуть дикі свині та австралійські страуси.

Оглянувши колишні володіння графині Бенет, Сергій Татусяк наголосив, що парк поправу належить до природних перлин Поділля. Однак, аби відновити його остаточно та зробити місцем відпочинку вінничан і гостей області, потрібні серйозні інвестиції.

– Олександрівський парк потребує серйозного інвестора. У нас є кілька варіантів залучення сюди фінансових ресурсів. В тому числі це написання екологічного проекту на міжнародні донорські організації. Я впевнений, парк може стати чудовим місцем зеленого туризму, враховуючи ще й те, що за кілька кілометрів звідси – Йосафатова долина, місце християнського паломництва, – прокоментував голова облради.

Він також звернув увагу керівників «Віноблагролісу» та Томашпільського району на питання облаштування під’їзних шляхів до парку та організації промоції цієї природної пам’ятки.

Більше про Олександрівський парк можна прочитати тут: http://oblvintour.com.ua/review/oleksandrivskyj-park-s-blahodatne-kryzhopilskoho-rajonu-2/

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 11:15 Переглядів: 2648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація