Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк підтримує ідею проведення інвестиційного форуму у Калинівці Роздрукувати

Голова Калинівської райдержадміністрації Василь Поліщук висловив пропозицію провести на території району інвестиційний форум. Цю ідею керівник озвучив під час наради під головуванням голови облдержадміністрації Івана Мовчана та голови обласної Ради Сергія Татусяка. 3 квітня очільники Калинівщини звітували перед обласним керівництвом та адміністративним активом району про підсумки діяльності у І кварталі.

Василь Поліщук зазначив, що район готовий організаційно та матеріально прийняти у себе інвестиційний форум.

– В історії області це буде вперше, коли захід такого рівня буде проведений на районному рівні. Ми б хотіли приурочити його до Дня Європи, коли на Вінниччині перебуватиме багато гостей, в тому числі іноземних, – зазначив голова Калинівської РДА.

Сергій Татусяк зауважив, що він підтримує ідею проведення інвестиційного форуму в Калинівці та пообіцяв своє сприяння в його організації та проведенні.

– Я можу переговорити з нашими іноземними партнерами – поляками, румунами, молдаванами щодо їхньої участі у форумі. Також можемо підключити Єврорегіон «Дністер», який відпрацює міжнародний напрям заходу, – прокоментував голова обласної Ради.

В свою чергу голова ОДА Іван Мовчан доручив Головному управлінню економіки розглянути пропозицію Калинівського голови та вивчити можливості її реалізації. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:34 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація