Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Татусяк підтримує ідею проведення інвестиційного форуму у Калинівці Роздрукувати

Голова Калинівської райдержадміністрації Василь Поліщук висловив пропозицію провести на території району інвестиційний форум. Цю ідею керівник озвучив під час наради під головуванням голови облдержадміністрації Івана Мовчана та голови обласної Ради Сергія Татусяка. 3 квітня очільники Калинівщини звітували перед обласним керівництвом та адміністративним активом району про підсумки діяльності у І кварталі.

Василь Поліщук зазначив, що район готовий організаційно та матеріально прийняти у себе інвестиційний форум.

– В історії області це буде вперше, коли захід такого рівня буде проведений на районному рівні. Ми б хотіли приурочити його до Дня Європи, коли на Вінниччині перебуватиме багато гостей, в тому числі іноземних, – зазначив голова Калинівської РДА.

Сергій Татусяк зауважив, що він підтримує ідею проведення інвестиційного форуму в Калинівці та пообіцяв своє сприяння в його організації та проведенні.

– Я можу переговорити з нашими іноземними партнерами – поляками, румунами, молдаванами щодо їхньої участі у форумі. Також можемо підключити Єврорегіон «Дністер», який відпрацює міжнародний напрям заходу, – прокоментував голова обласної Ради.

В свою чергу голова ОДА Іван Мовчан доручив Головному управлінню економіки розглянути пропозицію Калинівського голови та вивчити можливості її реалізації. 

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:34 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація