Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Після реформи людей з питаннями світла, газу в обласній раді не буде» Роздрукувати

27 вересня відбувся особистий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Він прийняв звернення 13-х вінничан із міст Вінниці і Ладижина, а також Ямпільського, Немирівського, Барського, Липовецького, Чернівецького районів.

Дві заяви надійшло від інвалідів щодо забезпечення їх автомобілями, відповідно до норми законодавства. Голова направив відповідні листи до Департаменту соціальної політики облдержадміністрації, який безпосередньо займається питаннями матеріального забезпечення інвалідів.

– На жаль, останнім часом почастішали звернення від інвалідів Великої вітчизняної війни, інвалідів дитинства щодо транспортного забезпечення. Люди десятками років стоять в чергах, але ситуація не змінюється. Питання потрібно вирішувати законодавчо – або давати людині автомобіль, або грошову компенсацію за нього, – прокоментував проблему С.Татусяк.

Він додав, що в області органи влади, об’єднавшись з бізнесом, іноді допомагають місцевим коштом отримати інваліду авто, але це поодинокі випадки. Голова наголосив, що обласна Рада обов’язково звернеться до Кабміну щодо цієї проблеми.

Ще одна пенсіонерка з Липовецького району прийшла на прийом з наріканнями на погані послуги щодо забезпечення скрапленим газом. За словами жінки, квоти на газ надто малі для нормального життєзабезпечення, балони доставляють не за графіком, заправляють не повністю і подібне.

Сергій Татусяк взяв питання старенької на особистий контроль. Але зауважив, що проблеми з такими організаціями (в даному випадку газопостачальними) в тому, що вони є монополістами і навіть при неякісній роботі люди змушені користуватися їхніми послугами.

– Взагалі, ці питання мають вирішуватися на рівні територіальної громади, в крайньому разі – району. Але цього не відбувається. І не відбудеться доти, доки не буде проведена реформа місцевої влади. Тоді на місцях у влади будуть і повноваження, і ресурси вирішувати ці проблеми. Після реформи людей з питаннями світла, газу в обласній раді не буде, – зауважив С.Татусяк.

Крім цього, в ході прийому голова розглянув питання соціальної сфери (ремонту сільського будинку культури, спорудження дитячого майданчика), а також звернення вінничан щодо забезпечення житлом, земельною ділянкою, скарги на судочинство тощо.

 

Повернутись Створено: 27 вересня 2013 року, 14:44 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація