Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк подякував громаді за довіру і підтримку Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк прозвітував про роботу Ради у 2013-му році під час чергової сесії. Його звіт підтримали 89 зі 109 присутніх на пленарному засіданні депутатів.

Голова зазначив, що попри важку ситуацію у фінансово-кредитній системі, 2013-й рік Вінниччина завершує з виконанням зведеного бюджету. Також у звітному періоді область за темпами зростання економічних і соціальних показників досягла помітних зрушень і займає лідируючі місця серед регіонів України.

С.Татусяк наголосив, що це великою мірою завдяки новому формату співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

– Він передбачає системне і покрокове відпрацювання проблем кожної територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань. Таку роботу ми плануємо продовжити і в наступному році, – сказав голова облради.

Він зазначив, що у 2913 році, завдяки реалізації 34 обласних програм, з бюджету на фінансування профільних закладів спрямовано понад 55 млн. грн. А всього на зміцнення матеріально-технічної бази населених пунктів області використано 626 млн. грн.; з них 408 млн. грн. – це позабюджетні кошти.

Також у році, що минає, обласною владою було започатковано практику укладання соціальних угод. наразі 690 місцевих рад уклали такі угоди. Відповідно до них, уже понад 67 млн. грн. надійшли в сільські ради.

Сергій Татусяк переконаний, що на ці позитивні результати визначальний вплив мала депутатського корпусу і виконавчого апарату обласної Ради.

– В усіх є розуміння, що інтереси жителів області вищі за політичні амбіції, – підкреслив голова.

Він також подякував депутатам, обласній державній адміністрації, її управлінням і департаментам, головам та депутатам рад всіх рівнів, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ, громадських організацій, працівникам засобів масової інформації за ефективну співпрацю у звітному періоді.

– Найбільші слова вдячності громаді області – за довіру, розуміння спільних проблем і підтримку всіх наших починань, – резюмував С.Татусяк.

Крім звіту голови, депутати обласної Ради ухвалили звернення до рад усіх рівнів, у якому закликали колег-депутатів і голів рад прозвітувати про свою роботу перед виборцями під час загальних зборів громадян за місцем проживання у лютому-березні.

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2013 року, 14:01 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація