Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк подякував полякам за неоціненний досвід в сфері місцевого самоврядування Роздрукувати

28 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк виступив з презентацією «Міжнародне співробітництво Вінницької області: досягнення та перспективи» під час Сталої загальнопольської конференції міжнародної співпраці органів самоврядування, що пройшла у м.Познані.

С.Татусяк виступив в режимі секції «Польський муніципальний досвід для країн Східного партнерства – трансферт ноу-хау. Можливості і виклики майбутнього».  

Голова повідомив, що на сьогодні Вінниччина реалізує угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво зі Свєнтокшиським, Лодзинським та Мазовецьким воєводствами Польщі, а також має близько 200 договорів між територіальними громадами Вінницької області та Республіки Польща.

– Хочу підкреслити, що налагодження міжнародних зв'язків та розвиток міжрегіонального співробітництва, залучення інвестицій, у тому числі і за допомогою міжнародних та вітчизняних фондів – є пріоритетом для Вінницької області, – зазначив Сергій Татусяк у своєму виступі.

Він подякував польським колегам за організацію ефективних та змістовних обмінів в сфері місцевого самоврядування. Голова наголосив, що це стало поштовхом для активної напрацювання Вінницькою областю «Концепції реформи місцевого самоврядування».

– Наші пропозиції базувалися на польському досвіді і були враховані Президентом України. Вже найближчим часом буде прийнятий відповідний Указ. Це дасть можливість побудувати нову систему регіональної влади в Україні, – сказав С.Татусяк.

Окремо голова подякував партнерам і колегам з Великопольського центру освіти і курсів самоврядування (WOKiSS) «за співпрацю, можливість вчитися, за їхню відкритість і підтримку». Адже дякуючи співпраці з WOKiSS в період з 2006 по 2013 роки відбулися обміни делегаціями кількістю понад 1000 осіб. Крім того, Вінниччина змогла реалізувати 3 великих грантових проекти, з-поміж яких і створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

У ході конференції Сергій Татусяк також вів мову з її учасниками про можливість участі Вінницької області у програмах Східного партнерства.

 

Повернутись Створено: 29 червня 2013 року, 11:40 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація