Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк подякував полякам за неоціненний досвід в сфері місцевого самоврядування Роздрукувати

28 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк виступив з презентацією «Міжнародне співробітництво Вінницької області: досягнення та перспективи» під час Сталої загальнопольської конференції міжнародної співпраці органів самоврядування, що пройшла у м.Познані.

С.Татусяк виступив в режимі секції «Польський муніципальний досвід для країн Східного партнерства – трансферт ноу-хау. Можливості і виклики майбутнього».  

Голова повідомив, що на сьогодні Вінниччина реалізує угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво зі Свєнтокшиським, Лодзинським та Мазовецьким воєводствами Польщі, а також має близько 200 договорів між територіальними громадами Вінницької області та Республіки Польща.

– Хочу підкреслити, що налагодження міжнародних зв'язків та розвиток міжрегіонального співробітництва, залучення інвестицій, у тому числі і за допомогою міжнародних та вітчизняних фондів – є пріоритетом для Вінницької області, – зазначив Сергій Татусяк у своєму виступі.

Він подякував польським колегам за організацію ефективних та змістовних обмінів в сфері місцевого самоврядування. Голова наголосив, що це стало поштовхом для активної напрацювання Вінницькою областю «Концепції реформи місцевого самоврядування».

– Наші пропозиції базувалися на польському досвіді і були враховані Президентом України. Вже найближчим часом буде прийнятий відповідний Указ. Це дасть можливість побудувати нову систему регіональної влади в Україні, – сказав С.Татусяк.

Окремо голова подякував партнерам і колегам з Великопольського центру освіти і курсів самоврядування (WOKiSS) «за співпрацю, можливість вчитися, за їхню відкритість і підтримку». Адже дякуючи співпраці з WOKiSS в період з 2006 по 2013 роки відбулися обміни делегаціями кількістю понад 1000 осіб. Крім того, Вінниччина змогла реалізувати 3 великих грантових проекти, з-поміж яких і створення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

У ході конференції Сергій Татусяк також вів мову з її учасниками про можливість участі Вінницької області у програмах Східного партнерства.

 

Повернутись Створено: 29 червня 2013 року, 11:40 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація