Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк подякував ветеранським організаціям за активність Роздрукувати

Щороку в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни проходять тематично-оздоровчі семінари для голів районних (міських) ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України.

5 липня відбувся урочистий захід з нагоди завершення семінару. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, начальник госпіталю Валерій Бабійчук, голова обласної ради Організації ветеранів України Леонід Копецький.

Сергій Татусяк зауважив, що намагається якнайчастіше зустрічатися з представниками ветеранських організацій. І не тільки для того, щоб вирішити їхні питання, а й почути поради та пропозиції щодо діяльності органів влади та громадських організацій на Вінниччині.

– Особливо важлива роль ветеранських організацій на рівні територіальних громад. Надзвичайно важлива їхня позиція у відносинах між владою і громадськими організаціями. Тому маємо робити все, щоб продовжити життя ветеранів, ветеранських осередків якнайдовше в активній фазі, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що робота, яка проведена під час семінару, дасть позитивні результати, як для територіальних громад, так і для покращення здоров’я самих учасників.

 

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:32 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація