Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Татусяк подякував ветеранським організаціям за активність Роздрукувати

Щороку в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни проходять тематично-оздоровчі семінари для голів районних (міських) ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України.

5 липня відбувся урочистий захід з нагоди завершення семінару. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, начальник госпіталю Валерій Бабійчук, голова обласної ради Організації ветеранів України Леонід Копецький.

Сергій Татусяк зауважив, що намагається якнайчастіше зустрічатися з представниками ветеранських організацій. І не тільки для того, щоб вирішити їхні питання, а й почути поради та пропозиції щодо діяльності органів влади та громадських організацій на Вінниччині.

– Особливо важлива роль ветеранських організацій на рівні територіальних громад. Надзвичайно важлива їхня позиція у відносинах між владою і громадськими організаціями. Тому маємо робити все, щоб продовжити життя ветеранів, ветеранських осередків якнайдовше в активній фазі, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що робота, яка проведена під час семінару, дасть позитивні результати, як для територіальних громад, так і для покращення здоров’я самих учасників.

 

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:32 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація