Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк подякував ветеранським організаціям за активність Роздрукувати

Щороку в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни проходять тематично-оздоровчі семінари для голів районних (міських) ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України.

5 липня відбувся урочистий захід з нагоди завершення семінару. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, начальник госпіталю Валерій Бабійчук, голова обласної ради Організації ветеранів України Леонід Копецький.

Сергій Татусяк зауважив, що намагається якнайчастіше зустрічатися з представниками ветеранських організацій. І не тільки для того, щоб вирішити їхні питання, а й почути поради та пропозиції щодо діяльності органів влади та громадських організацій на Вінниччині.

– Особливо важлива роль ветеранських організацій на рівні територіальних громад. Надзвичайно важлива їхня позиція у відносинах між владою і громадськими організаціями. Тому маємо робити все, щоб продовжити життя ветеранів, ветеранських осередків якнайдовше в активній фазі, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що робота, яка проведена під час семінару, дасть позитивні результати, як для територіальних громад, так і для покращення здоров’я самих учасників.

 

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:32 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація