Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк презентує Вінниччину бізнесову у Польщі Роздрукувати

Сьогодні, 29 травня, у місті Вишкув Мазовецького воєводства Республіки Польща відбувається І Регіональний економічний форум. Його учасники – представники місцевих органів влади та бізнес-структур Вінниччини (Україна) та Мазовії (Польща).

На чолі вінницької делегації – голова обласної Ради Сергій Татусяк, обласну державну адміністрацію представляє перший заступник голови ОДА Максим Боровський, мерію Вінниці – заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій.

Також участь у форумі беруть кілька десятків вінницьких підприємців, які мають намір розвивати бізнес-контакти з польськими колегами.

Форум відбуватиметься у форматі 3-х тематичних сесій: «Мазовше і Вінниччина – регіони відкриті для інвесторів», «Інвестиції в Україну – рецепт від кризи?», «Як органи влади можуть підтримувати підприємців?»

У ході 1-ї сесії Сергій Татусяк здійснить слайд-презентацію економічного потенціалу області «Вінниччина – бізнес в центрі України». Зокрема, наголошуватиметься на природних ресурсах регіону, його логістичних і туристичних можливостях, аграрному та рекреаційному сегменті бізнесу.

Паралельно цьому відбуватимуться ділові переговори за участі 2-3-х потенційних бізнес-партнерів, які мають на меті ознайомлення з основною діяльністю колег та обмін контактами.

По завершенні сесійних засідань відбудеться загальна дискусія на тему «Як органи влади можуть ефективно здійснювати пошук інвесторів».

Фіналом І Регіонального економічного форуму стане «Концерт дружби» – спільний виступ народного ансамблю танцю «Барвінок» (Вінниччина) і танцювального ансамблю «Силаба» (Мазовія).

 

Повернутись Створено: 29 травня 2013 року, 11:01 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація