Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк привітав аграріїв Бершадчини з професійним святом Роздрукувати

16 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав Бершадський район. Він взяв участь у символічному відкритті після ремонту спортивного залу районного відділку міліції. Разом з керівниками району – Михайлом Бурлакою і Миколою Грабчаком, депутатом обласної Ради Сергієм Савченком вручили працівникам відділку комплект м’ячів і телевізор.

Також голова був присутнім на урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства, які відбулися у районному будинку культури. Звертаючись до присутніх, С.Татусяк зазначив, що йому приємно відзначати важливе для аграрної Вінниччини свято у колі земляків.

– Мені приємно знаходитися серед людей, котрі своєю працею примножують багатство Бершадського краю. Саме ви прославляєте великий подільський край, – сказав голова облради.

Він додав, що велика заслуга хліборобів Бершадщини в тому, що цьогоріч Вінниччина отримала 5 мільйонів тонн урожаю зернових. А Вінниччина, в свою чергу, зробила внесок у загальнодержавний валовий збір зерна – 61 мільйон тонн збіжжя.

У ході святкового концерту голова районної державної адміністрації Михайло Бурлака та голова районної ради Микола Грабчак вручили передовикам галузі сільського господарства Почесні грамоти і подяки.

М.Бурлака зауважив, що агропромисловий комплекс Бершадщини – основне джерело наповнення районного бюджету. Свої відзнаки аграріям також вручив райком профспілки працівників агропромислового комплексу.

 

 

Повернутись Створено: 18 листопада 2013 року, 10:52 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація