Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк привітав аграріїв Бершадчини з професійним святом Роздрукувати

16 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав Бершадський район. Він взяв участь у символічному відкритті після ремонту спортивного залу районного відділку міліції. Разом з керівниками району – Михайлом Бурлакою і Миколою Грабчаком, депутатом обласної Ради Сергієм Савченком вручили працівникам відділку комплект м’ячів і телевізор.

Також голова був присутнім на урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства, які відбулися у районному будинку культури. Звертаючись до присутніх, С.Татусяк зазначив, що йому приємно відзначати важливе для аграрної Вінниччини свято у колі земляків.

– Мені приємно знаходитися серед людей, котрі своєю працею примножують багатство Бершадського краю. Саме ви прославляєте великий подільський край, – сказав голова облради.

Він додав, що велика заслуга хліборобів Бершадщини в тому, що цьогоріч Вінниччина отримала 5 мільйонів тонн урожаю зернових. А Вінниччина, в свою чергу, зробила внесок у загальнодержавний валовий збір зерна – 61 мільйон тонн збіжжя.

У ході святкового концерту голова районної державної адміністрації Михайло Бурлака та голова районної ради Микола Грабчак вручили передовикам галузі сільського господарства Почесні грамоти і подяки.

М.Бурлака зауважив, що агропромисловий комплекс Бершадщини – основне джерело наповнення районного бюджету. Свої відзнаки аграріям також вручив райком профспілки працівників агропромислового комплексу.

 

 

Повернутись Створено: 18 листопада 2013 року, 10:52 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація