Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк привітав молдован з Днем Європи Роздрукувати

24 травня у місті Сорока Республіки Молдова відбулися офіційно-святкові заходи з нагоди Дня Європи, який Україна і Вінниччина в тому числі відзначали 18 травня.

Привітати сусідів-молдован із загальноєвропейським святом їздив голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк.

Урочисті заходи та народні гуляння під патронатом голови району, віце-голови Єврорегіону «Дністер» Віктора Сеу відбувалися на території історичної пам’ятки – Сорокської фортеці.

Там школярі організували виставку презентацій країн-членів Європейського Союзу у формі малюнків, сценок, пісень і танців.

Вітаючи побратимів зі святом Сергій Татусяк наголосив, що Сороки вперше відзначають День Європи і це дуже важливо як для жителів району, так і сусідніх населених пунктів. Він додав, що вже два роки поспіль Україна і Молдова відзначають День Європи спільно – в рамках Єврорегіону «Дністер».

– Це свято дня нас важливе і символічне. Воно об'єднує Європу і зближує її народи. Відзначаючи цей день у себе, українці і молдовани підтверджують своє прагнення до євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання наших народів, – сказав голова обласної Ради.

Як очільник Єврорегіону «Дністер» він подякував його жителям за активну діяльність, яка направлена на втілення в реальність ідей європейського співіснування і впровадження на території України та Молдови європейських стандартів життя.

– Переконаний, саме ці принципи стануть рушійною силою процвітання наших держав. Однак, щоб закріпити за собою статус рівноправного партнера в європросторі, нам потрібно ще багато працювати, як на державному рівні, так і на громадському та особистісному, – підкреслив Сергій Татусяк.

Він вручив господарям символічні подарунки – географічні карти України і Вінницької області.

Урочисті заходи завершилися святковим концертом фольклорних та сучасних колективів Молдови.

Повернутись Створено: 27 травня 2013 року, 13:09 Переглядів: 1016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація