6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк привітав молдован з Днем Європи Роздрукувати

24 травня у місті Сорока Республіки Молдова відбулися офіційно-святкові заходи з нагоди Дня Європи, який Україна і Вінниччина в тому числі відзначали 18 травня.

Привітати сусідів-молдован із загальноєвропейським святом їздив голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк.

Урочисті заходи та народні гуляння під патронатом голови району, віце-голови Єврорегіону «Дністер» Віктора Сеу відбувалися на території історичної пам’ятки – Сорокської фортеці.

Там школярі організували виставку презентацій країн-членів Європейського Союзу у формі малюнків, сценок, пісень і танців.

Вітаючи побратимів зі святом Сергій Татусяк наголосив, що Сороки вперше відзначають День Європи і це дуже важливо як для жителів району, так і сусідніх населених пунктів. Він додав, що вже два роки поспіль Україна і Молдова відзначають День Європи спільно – в рамках Єврорегіону «Дністер».

– Це свято дня нас важливе і символічне. Воно об'єднує Європу і зближує її народи. Відзначаючи цей день у себе, українці і молдовани підтверджують своє прагнення до євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання наших народів, – сказав голова обласної Ради.

Як очільник Єврорегіону «Дністер» він подякував його жителям за активну діяльність, яка направлена на втілення в реальність ідей європейського співіснування і впровадження на території України та Молдови європейських стандартів життя.

– Переконаний, саме ці принципи стануть рушійною силою процвітання наших держав. Однак, щоб закріпити за собою статус рівноправного партнера в європросторі, нам потрібно ще багато працювати, як на державному рівні, так і на громадському та особистісному, – підкреслив Сергій Татусяк.

Він вручив господарям символічні подарунки – географічні карти України і Вінницької області.

Урочисті заходи завершилися святковим концертом фольклорних та сучасних колективів Молдови.

Повернутись Створено: 27 травня 2013 року, 13:09 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація