Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк привітав переможців Фестивалю соціальної реклами Роздрукувати

14 травня відбулося нагородження переможців Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь». Це новий проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини, який мав на меті залучити молодь до пошуку шляхів вирішення суспільних проблем та привернути до них увагу різних верств суспільства.

Проект тривав з 1 квітня цього року і проходив у три етапи – соцопитування, створення реклами та власне визначення переможців. 60 робіт, які надійшли на конкурс відображали актуальні на сьогодні в молодіжному середовищі проблеми, як-то: залежність від соціальних мереж та Інтернету загалом,  шкідливі звички, проблема працевлаштування та планування сім’ї. Експертна комісія відібрала кращі роботи у 4 номінаціях: зовнішня реклама; соціальний відеоролик; соціальний аудіоролик та ідея соціальної реклами (проект).

На церемонії нагородження призерів привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що подібні проекти потрібні і обласна Рада завжди підтримуватиме ініціативи громадських організацій, особливо молодіжних.

– Я завжди наголошую, що громадські організації – це збудники спокою і свідомості влади і суспільства. Чим більше і активніше вони себе проявлятимуть, тим швидше в Україні відбуватимуться процеси розбудови громадянського суспільства, до якого ми так прагнемо. Тому я – ваш прихильник і партнер у громадській роботі, – сказав Сергій Татусяк.

Переможці Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь» у якості нагороди отримали грошові призи та цінні подарунки від спонсорів. Крім того, кращі роботи у якості реклами будуть розміщені на території Вінницької області протягом року.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:14 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація