30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк привітав переможців Фестивалю соціальної реклами Роздрукувати

14 травня відбулося нагородження переможців Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь». Це новий проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини, який мав на меті залучити молодь до пошуку шляхів вирішення суспільних проблем та привернути до них увагу різних верств суспільства.

Проект тривав з 1 квітня цього року і проходив у три етапи – соцопитування, створення реклами та власне визначення переможців. 60 робіт, які надійшли на конкурс відображали актуальні на сьогодні в молодіжному середовищі проблеми, як-то: залежність від соціальних мереж та Інтернету загалом,  шкідливі звички, проблема працевлаштування та планування сім’ї. Експертна комісія відібрала кращі роботи у 4 номінаціях: зовнішня реклама; соціальний відеоролик; соціальний аудіоролик та ідея соціальної реклами (проект).

На церемонії нагородження призерів привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що подібні проекти потрібні і обласна Рада завжди підтримуватиме ініціативи громадських організацій, особливо молодіжних.

– Я завжди наголошую, що громадські організації – це збудники спокою і свідомості влади і суспільства. Чим більше і активніше вони себе проявлятимуть, тим швидше в Україні відбуватимуться процеси розбудови громадянського суспільства, до якого ми так прагнемо. Тому я – ваш прихильник і партнер у громадській роботі, – сказав Сергій Татусяк.

Переможці Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь» у якості нагороди отримали грошові призи та цінні подарунки від спонсорів. Крім того, кращі роботи у якості реклами будуть розміщені на території Вінницької області протягом року.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:14 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація