Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Сергій Татусяк привітав переможців Фестивалю соціальної реклами Роздрукувати

14 травня відбулося нагородження переможців Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь». Це новий проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини, який мав на меті залучити молодь до пошуку шляхів вирішення суспільних проблем та привернути до них увагу різних верств суспільства.

Проект тривав з 1 квітня цього року і проходив у три етапи – соцопитування, створення реклами та власне визначення переможців. 60 робіт, які надійшли на конкурс відображали актуальні на сьогодні в молодіжному середовищі проблеми, як-то: залежність від соціальних мереж та Інтернету загалом,  шкідливі звички, проблема працевлаштування та планування сім’ї. Експертна комісія відібрала кращі роботи у 4 номінаціях: зовнішня реклама; соціальний відеоролик; соціальний аудіоролик та ідея соціальної реклами (проект).

На церемонії нагородження призерів привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що подібні проекти потрібні і обласна Рада завжди підтримуватиме ініціативи громадських організацій, особливо молодіжних.

– Я завжди наголошую, що громадські організації – це збудники спокою і свідомості влади і суспільства. Чим більше і активніше вони себе проявлятимуть, тим швидше в Україні відбуватимуться процеси розбудови громадянського суспільства, до якого ми так прагнемо. Тому я – ваш прихильник і партнер у громадській роботі, – сказав Сергій Татусяк.

Переможці Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь» у якості нагороди отримали грошові призи та цінні подарунки від спонсорів. Крім того, кращі роботи у якості реклами будуть розміщені на території Вінницької області протягом року.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:14 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація