Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк привітав переможців Фестивалю соціальної реклами Роздрукувати

14 травня відбулося нагородження переможців Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь». Це новий проект Спілки молодіжних організацій Вінниччини, який мав на меті залучити молодь до пошуку шляхів вирішення суспільних проблем та привернути до них увагу різних верств суспільства.

Проект тривав з 1 квітня цього року і проходив у три етапи – соцопитування, створення реклами та власне визначення переможців. 60 робіт, які надійшли на конкурс відображали актуальні на сьогодні в молодіжному середовищі проблеми, як-то: залежність від соціальних мереж та Інтернету загалом,  шкідливі звички, проблема працевлаштування та планування сім’ї. Експертна комісія відібрала кращі роботи у 4 номінаціях: зовнішня реклама; соціальний відеоролик; соціальний аудіоролик та ідея соціальної реклами (проект).

На церемонії нагородження призерів привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він зауважив, що подібні проекти потрібні і обласна Рада завжди підтримуватиме ініціативи громадських організацій, особливо молодіжних.

– Я завжди наголошую, що громадські організації – це збудники спокою і свідомості влади і суспільства. Чим більше і активніше вони себе проявлятимуть, тим швидше в Україні відбуватимуться процеси розбудови громадянського суспільства, до якого ми так прагнемо. Тому я – ваш прихильник і партнер у громадській роботі, – сказав Сергій Татусяк.

Переможці Першого Вінницького обласного фестивалю соціальної реклами «Проблеми молоді вирішує молодь» у якості нагороди отримали грошові призи та цінні подарунки від спонсорів. Крім того, кращі роботи у якості реклами будуть розміщені на території Вінницької області протягом року.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:14 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація