Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк привітав працівників прокуратури з професійним святом Роздрукувати

Голова обласної ради Сергій Татусяк привітав із професійним святом працівників прокуратури Вінницької області. Урочистості відбулися 28 листопада у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені М.Садовського.

Свої вітання фахівцям галузі, покликаної наглядати за дотриманням законів правоохоронними та слідчими органами, адресували також голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, заступник міського голови Володимир Кістіон, керівництво судових органів області, УМВС, МНС, управління юстиції у Вінницькій області та інші.

Вітання на сцені театру приймав прокурор Вінницької області, радник юстиції 3 класу Олександр Мрихин. Ветеранів та працівників галузі наказом Генерального прокурора України Віктора Пшонки нагородили медалями, а також почесними грамотами, подяками та подарунками.

Відповідно до рішення обласної державної адміністрації, почесними грамотами та подяками облдержадміністрації та обласної Ради також нагородили ветеранів галузі та працівників структурних підрозділів усіх рівнів.

Сергій Татусяк відзначив особливу роль працівників прокуратури у нинішній період державного розвитку:

– Я хочу передати слова вітань від Асоціації місцевого самоврядування та обласної Ради, а також подякувати за ефективну і плідну роботу. Адже сформувавши на Вінниччині нову систему державного менеджменту, нам вдається уникати подвійних стандартів у роботі. Дбати про добробут кожної територіальної громади та кожної родини. Ви нам у цьому сприяєте, залишаючись на сторожі захисту Конституції України, прав та свобод громадян, – сказав голова облради.

Приєднався до вітань і заступник міського голови В.Кістіон, який оголосив рішення міської ради щодо передачі з комунальної у державну власність на баланс прокуратури Вінницької області приміщення за адресою: м. Вінниця, просп. Космонавтів, 26.

Після офіційної частини святкову атмосферу забезпечив виступ хореографічного ансамблю «Грація» та заслуженого артиста України Віктора Павлика.

 

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2013 року, 15:37 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація