Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк привітав працівників прокуратури з професійним святом Роздрукувати

Голова обласної ради Сергій Татусяк привітав із професійним святом працівників прокуратури Вінницької області. Урочистості відбулися 28 листопада у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені М.Садовського.

Свої вітання фахівцям галузі, покликаної наглядати за дотриманням законів правоохоронними та слідчими органами, адресували також голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, заступник міського голови Володимир Кістіон, керівництво судових органів області, УМВС, МНС, управління юстиції у Вінницькій області та інші.

Вітання на сцені театру приймав прокурор Вінницької області, радник юстиції 3 класу Олександр Мрихин. Ветеранів та працівників галузі наказом Генерального прокурора України Віктора Пшонки нагородили медалями, а також почесними грамотами, подяками та подарунками.

Відповідно до рішення обласної державної адміністрації, почесними грамотами та подяками облдержадміністрації та обласної Ради також нагородили ветеранів галузі та працівників структурних підрозділів усіх рівнів.

Сергій Татусяк відзначив особливу роль працівників прокуратури у нинішній період державного розвитку:

– Я хочу передати слова вітань від Асоціації місцевого самоврядування та обласної Ради, а також подякувати за ефективну і плідну роботу. Адже сформувавши на Вінниччині нову систему державного менеджменту, нам вдається уникати подвійних стандартів у роботі. Дбати про добробут кожної територіальної громади та кожної родини. Ви нам у цьому сприяєте, залишаючись на сторожі захисту Конституції України, прав та свобод громадян, – сказав голова облради.

Приєднався до вітань і заступник міського голови В.Кістіон, який оголосив рішення міської ради щодо передачі з комунальної у державну власність на баланс прокуратури Вінницької області приміщення за адресою: м. Вінниця, просп. Космонавтів, 26.

Після офіційної частини святкову атмосферу забезпечив виступ хореографічного ансамблю «Грація» та заслуженого артиста України Віктора Павлика.

 

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2013 року, 15:37 Переглядів: 1019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація