Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Сергій Татусяк привітав жителів Дондушенського району Молдови з 50-річчям краю Роздрукувати

7 червня голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк здійснив поїздку до Молдови. Візит був приурочений участі у святкових заходах з нагоди 50-річчя заснування Дондушенського району.

С.Татусяк передав керівництву району-ювіляра в особі голови Анастасія Павлова та жителям слова привітання від органів влади та всіх мешканців Вінниччини. Він також вручив іменинникам картину із зображенням символічного мосту дружби через річку Дністер.

– Я впевнений, що дружба між українським та молдовським народом – це назавжди. Я бажаю жителям району здоров'я, добра і оптимізму, а також успіхів в тих реформах, які сьогодні ви реалізовуєте, в тому числі і в рамках Єврорегіону «Дністер», – зазначив Сергій Татусяк.

З молдовської сторони участь в урочистостях взяли: заступник міністра транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Борис Герасим, заступник міністра охорони здоров'я Республіки Молдова Октавіан Грама, заступник голови району Сорока Борис Івась, заступник голови району Окниця Андрій Цопа; з вінницької – голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктор Максимчак, голова Мурованокуриловецької райради Василь Гук.

Крім того, Дондушень відвідала делегація Іллінецького району Вінниччини, яка підписала договір про співпрацю між селом Красненьке Іллінецького району та селом Цауль Дондушеського району. У ході зустрічі сторони окреслили напрями подальшої співпраці.

Після офіційної частини свята гостям були запропоновані виставки сільськогосподарської техніки, творів місцевих художників, а також концерт.

 

Повернутись Створено: 10 червня 2013 року, 12:48 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація