Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Сергій Татусяк привітав жителів Дондушенського району Молдови з 50-річчям краю Роздрукувати

7 червня голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк здійснив поїздку до Молдови. Візит був приурочений участі у святкових заходах з нагоди 50-річчя заснування Дондушенського району.

С.Татусяк передав керівництву району-ювіляра в особі голови Анастасія Павлова та жителям слова привітання від органів влади та всіх мешканців Вінниччини. Він також вручив іменинникам картину із зображенням символічного мосту дружби через річку Дністер.

– Я впевнений, що дружба між українським та молдовським народом – це назавжди. Я бажаю жителям району здоров'я, добра і оптимізму, а також успіхів в тих реформах, які сьогодні ви реалізовуєте, в тому числі і в рамках Єврорегіону «Дністер», – зазначив Сергій Татусяк.

З молдовської сторони участь в урочистостях взяли: заступник міністра транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Борис Герасим, заступник міністра охорони здоров'я Республіки Молдова Октавіан Грама, заступник голови району Сорока Борис Івась, заступник голови району Окниця Андрій Цопа; з вінницької – голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктор Максимчак, голова Мурованокуриловецької райради Василь Гук.

Крім того, Дондушень відвідала делегація Іллінецького району Вінниччини, яка підписала договір про співпрацю між селом Красненьке Іллінецького району та селом Цауль Дондушеського району. У ході зустрічі сторони окреслили напрями подальшої співпраці.

Після офіційної частини свята гостям були запропоновані виставки сільськогосподарської техніки, творів місцевих художників, а також концерт.

 

Повернутись Створено: 10 червня 2013 року, 12:48 Переглядів: 1113

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація