Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк привітав жителів Дондушенського району Молдови з 50-річчям краю Роздрукувати

7 червня голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк здійснив поїздку до Молдови. Візит був приурочений участі у святкових заходах з нагоди 50-річчя заснування Дондушенського району.

С.Татусяк передав керівництву району-ювіляра в особі голови Анастасія Павлова та жителям слова привітання від органів влади та всіх мешканців Вінниччини. Він також вручив іменинникам картину із зображенням символічного мосту дружби через річку Дністер.

– Я впевнений, що дружба між українським та молдовським народом – це назавжди. Я бажаю жителям району здоров'я, добра і оптимізму, а також успіхів в тих реформах, які сьогодні ви реалізовуєте, в тому числі і в рамках Єврорегіону «Дністер», – зазначив Сергій Татусяк.

З молдовської сторони участь в урочистостях взяли: заступник міністра транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Борис Герасим, заступник міністра охорони здоров'я Республіки Молдова Октавіан Грама, заступник голови району Сорока Борис Івась, заступник голови району Окниця Андрій Цопа; з вінницької – голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктор Максимчак, голова Мурованокуриловецької райради Василь Гук.

Крім того, Дондушень відвідала делегація Іллінецького району Вінниччини, яка підписала договір про співпрацю між селом Красненьке Іллінецького району та селом Цауль Дондушеського району. У ході зустрічі сторони окреслили напрями подальшої співпраці.

Після офіційної частини свята гостям були запропоновані виставки сільськогосподарської техніки, творів місцевих художників, а також концерт.

 

Повернутись Створено: 10 червня 2013 року, 12:48 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація