22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Сергій Татусяк привітав жителів Дондушенського району Молдови з 50-річчям краю Роздрукувати

7 червня голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк здійснив поїздку до Молдови. Візит був приурочений участі у святкових заходах з нагоди 50-річчя заснування Дондушенського району.

С.Татусяк передав керівництву району-ювіляра в особі голови Анастасія Павлова та жителям слова привітання від органів влади та всіх мешканців Вінниччини. Він також вручив іменинникам картину із зображенням символічного мосту дружби через річку Дністер.

– Я впевнений, що дружба між українським та молдовським народом – це назавжди. Я бажаю жителям району здоров'я, добра і оптимізму, а також успіхів в тих реформах, які сьогодні ви реалізовуєте, в тому числі і в рамках Єврорегіону «Дністер», – зазначив Сергій Татусяк.

З молдовської сторони участь в урочистостях взяли: заступник міністра транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Борис Герасим, заступник міністра охорони здоров'я Республіки Молдова Октавіан Грама, заступник голови району Сорока Борис Івась, заступник голови району Окниця Андрій Цопа; з вінницької – голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктор Максимчак, голова Мурованокуриловецької райради Василь Гук.

Крім того, Дондушень відвідала делегація Іллінецького району Вінниччини, яка підписала договір про співпрацю між селом Красненьке Іллінецького району та селом Цауль Дондушеського району. У ході зустрічі сторони окреслили напрями подальшої співпраці.

Після офіційної частини свята гостям були запропоновані виставки сільськогосподарської техніки, творів місцевих художників, а також концерт.

 

Повернутись Створено: 10 червня 2013 року, 12:48 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація