Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк привітав жителів Дондушенського району Молдови з 50-річчям краю Роздрукувати

7 червня голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк здійснив поїздку до Молдови. Візит був приурочений участі у святкових заходах з нагоди 50-річчя заснування Дондушенського району.

С.Татусяк передав керівництву району-ювіляра в особі голови Анастасія Павлова та жителям слова привітання від органів влади та всіх мешканців Вінниччини. Він також вручив іменинникам картину із зображенням символічного мосту дружби через річку Дністер.

– Я впевнений, що дружба між українським та молдовським народом – це назавжди. Я бажаю жителям району здоров'я, добра і оптимізму, а також успіхів в тих реформах, які сьогодні ви реалізовуєте, в тому числі і в рамках Єврорегіону «Дністер», – зазначив Сергій Татусяк.

З молдовської сторони участь в урочистостях взяли: заступник міністра транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Борис Герасим, заступник міністра охорони здоров'я Республіки Молдова Октавіан Грама, заступник голови району Сорока Борис Івась, заступник голови району Окниця Андрій Цопа; з вінницької – голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Віктор Максимчак, голова Мурованокуриловецької райради Василь Гук.

Крім того, Дондушень відвідала делегація Іллінецького району Вінниччини, яка підписала договір про співпрацю між селом Красненьке Іллінецького району та селом Цауль Дондушеського району. У ході зустрічі сторони окреслили напрями подальшої співпраці.

Після офіційної частини свята гостям були запропоновані виставки сільськогосподарської техніки, творів місцевих художників, а також концерт.

 

Повернутись Створено: 10 червня 2013 року, 12:48 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація