Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк про Анатолія Гайструка: «Такі люди звеличують націю» Роздрукувати

20 січня у Вінницькому обласному художньому музеї відкрився художньо-мистецький проект Анатолія Гайструка «Україна – інтеркультурна держава», присвячений Дню Соборності та Свободи України.

Молодий вінницький художник презентував свою творчість у вигляді гобеленів, олійного живопису, графічних робіт. На них автор зобразив Київ та інші міста України, що символізують різні регіони нашої держави, а також деякі столиці країн, з якими Україна пов'язана історично.

Анатолія Гайструка з презентацією привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже довгий час підтримує молодого митця. Він згадав своє перше знайомство з художником, коли той був ще малим хлопчиком.

– Пам’ятаю, як товариство «Вінничани в Києві» організували твою першу виставку в Українському Домі. Тоді її відвідало багато вінничан (і не тільки), які дуже пишалися, що на Поділлі є такий талант, – пригадав С.Татусяк.

Він назвав Анатолія творцем майбутнього Вінниччини і запевнив у своєму подальшому сприянні його проектам.

– Нам треба об’єднуватися довкола таких людей, бо вони звеличують Поділля, звеличують націю, роблять все для того, щоб Україна відбулася, – сказав голова облради.

Сам автор метою проекту «Україна – інтеркультурна держава» називає демонстрацію шляхів зміцнення миру та взаєморозуміння в Україні між людьми різних національностей, віросповідань і політичних поглядів. А саме: за допомогою обміну культурними досягненнями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 13:39 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація