Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Сергій Татусяк про Анатолія Гайструка: «Такі люди звеличують націю» Роздрукувати

20 січня у Вінницькому обласному художньому музеї відкрився художньо-мистецький проект Анатолія Гайструка «Україна – інтеркультурна держава», присвячений Дню Соборності та Свободи України.

Молодий вінницький художник презентував свою творчість у вигляді гобеленів, олійного живопису, графічних робіт. На них автор зобразив Київ та інші міста України, що символізують різні регіони нашої держави, а також деякі столиці країн, з якими Україна пов'язана історично.

Анатолія Гайструка з презентацією привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже довгий час підтримує молодого митця. Він згадав своє перше знайомство з художником, коли той був ще малим хлопчиком.

– Пам’ятаю, як товариство «Вінничани в Києві» організували твою першу виставку в Українському Домі. Тоді її відвідало багато вінничан (і не тільки), які дуже пишалися, що на Поділлі є такий талант, – пригадав С.Татусяк.

Він назвав Анатолія творцем майбутнього Вінниччини і запевнив у своєму подальшому сприянні його проектам.

– Нам треба об’єднуватися довкола таких людей, бо вони звеличують Поділля, звеличують націю, роблять все для того, щоб Україна відбулася, – сказав голова облради.

Сам автор метою проекту «Україна – інтеркультурна держава» називає демонстрацію шляхів зміцнення миру та взаєморозуміння в Україні між людьми різних національностей, віросповідань і політичних поглядів. А саме: за допомогою обміну культурними досягненнями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 13:39 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація