Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк про Анатолія Гайструка: «Такі люди звеличують націю» Роздрукувати

20 січня у Вінницькому обласному художньому музеї відкрився художньо-мистецький проект Анатолія Гайструка «Україна – інтеркультурна держава», присвячений Дню Соборності та Свободи України.

Молодий вінницький художник презентував свою творчість у вигляді гобеленів, олійного живопису, графічних робіт. На них автор зобразив Київ та інші міста України, що символізують різні регіони нашої держави, а також деякі столиці країн, з якими Україна пов'язана історично.

Анатолія Гайструка з презентацією привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже довгий час підтримує молодого митця. Він згадав своє перше знайомство з художником, коли той був ще малим хлопчиком.

– Пам’ятаю, як товариство «Вінничани в Києві» організували твою першу виставку в Українському Домі. Тоді її відвідало багато вінничан (і не тільки), які дуже пишалися, що на Поділлі є такий талант, – пригадав С.Татусяк.

Він назвав Анатолія творцем майбутнього Вінниччини і запевнив у своєму подальшому сприянні його проектам.

– Нам треба об’єднуватися довкола таких людей, бо вони звеличують Поділля, звеличують націю, роблять все для того, щоб Україна відбулася, – сказав голова облради.

Сам автор метою проекту «Україна – інтеркультурна держава» називає демонстрацію шляхів зміцнення миру та взаєморозуміння в Україні між людьми різних національностей, віросповідань і політичних поглядів. А саме: за допомогою обміну культурними досягненнями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 13:39 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація