Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк про Анатолія Гайструка: «Такі люди звеличують націю» Роздрукувати

20 січня у Вінницькому обласному художньому музеї відкрився художньо-мистецький проект Анатолія Гайструка «Україна – інтеркультурна держава», присвячений Дню Соборності та Свободи України.

Молодий вінницький художник презентував свою творчість у вигляді гобеленів, олійного живопису, графічних робіт. На них автор зобразив Київ та інші міста України, що символізують різні регіони нашої держави, а також деякі столиці країн, з якими Україна пов'язана історично.

Анатолія Гайструка з презентацією привітав голова обласної Ради Сергій Татусяк, який вже довгий час підтримує молодого митця. Він згадав своє перше знайомство з художником, коли той був ще малим хлопчиком.

– Пам’ятаю, як товариство «Вінничани в Києві» організували твою першу виставку в Українському Домі. Тоді її відвідало багато вінничан (і не тільки), які дуже пишалися, що на Поділлі є такий талант, – пригадав С.Татусяк.

Він назвав Анатолія творцем майбутнього Вінниччини і запевнив у своєму подальшому сприянні його проектам.

– Нам треба об’єднуватися довкола таких людей, бо вони звеличують Поділля, звеличують націю, роблять все для того, щоб Україна відбулася, – сказав голова облради.

Сам автор метою проекту «Україна – інтеркультурна держава» називає демонстрацію шляхів зміцнення миру та взаєморозуміння в Україні між людьми різних національностей, віросповідань і політичних поглядів. А саме: за допомогою обміну культурними досягненнями.

 

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 13:39 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація