Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк проситиме Кабмін збільшити бюджет Всеукраїнського конкурсу проектів Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що уряд повинен збільшити бюджет Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який проводить Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Про це голова заявив під час інформаційно-методичного семінару з питань підготовки грантових проектів та програм, котрий відбувся 14 жовтня у Вінниці.

Він додав, що як віце-президент Української асоціації районних і обласних рад, він ініціюватиме відповідне звернення до Кабінету міністрів саме від Асоціації. Аргументом для цього є той факт, що кожного року на конкурс подається все більше проектів від місцевих рад, а їхнє фінансування з боку держави хоч і збільшується, проте надто мало.

Є відповідна динаміка і на Вінниччині – у 2012 році область мала 16 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів, у 2013-му – 19-ть.

– Це дуже мало. Адже як область, що постійно працює над питанням самостійного залучення територіальними громадами позабюджетних коштів на розвиток своєї території, ми маємо динамічніше рухатися до кращих результатів, – зауважив Сергій Татусяк.

Він додав, що для цього обласна Рада і надалі запроваджуватиме механізми, які сприятимуть вирішенню окресленого завдання. Зокрема, вже функціонує Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Також Єврорегіон «Дністер» налагоджує все нові контакти з європейськими та міжнародними фондами.

Однак, на думку голови обласної Ради, у цьому питанні має бути і відповідна політика з боку держави.

 

 

Повернутись Створено: 15 жовтня 2013 року, 11:46 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація