24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк проситиме Кабмін збільшити бюджет Всеукраїнського конкурсу проектів Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що уряд повинен збільшити бюджет Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який проводить Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Про це голова заявив під час інформаційно-методичного семінару з питань підготовки грантових проектів та програм, котрий відбувся 14 жовтня у Вінниці.

Він додав, що як віце-президент Української асоціації районних і обласних рад, він ініціюватиме відповідне звернення до Кабінету міністрів саме від Асоціації. Аргументом для цього є той факт, що кожного року на конкурс подається все більше проектів від місцевих рад, а їхнє фінансування з боку держави хоч і збільшується, проте надто мало.

Є відповідна динаміка і на Вінниччині – у 2012 році область мала 16 переможців Всеукраїнського конкурсу проектів, у 2013-му – 19-ть.

– Це дуже мало. Адже як область, що постійно працює над питанням самостійного залучення територіальними громадами позабюджетних коштів на розвиток своєї території, ми маємо динамічніше рухатися до кращих результатів, – зауважив Сергій Татусяк.

Він додав, що для цього обласна Рада і надалі запроваджуватиме механізми, які сприятимуть вирішенню окресленого завдання. Зокрема, вже функціонує Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Також Єврорегіон «Дністер» налагоджує все нові контакти з європейськими та міжнародними фондами.

Однак, на думку голови обласної Ради, у цьому питанні має бути і відповідна політика з боку держави.

 

 

Повернутись Створено: 15 жовтня 2013 року, 11:46 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація