Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк провів прийом громадян у Піщанці Роздрукувати

6 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до селища Піщанка. У районному центрі голова провів особистий прийом громадян та відвідав місцевий дитячий садок «Райдуга».

Під час прийому звернення жителів району полягали у проханні допомогти у відновленні об’єктів соціальної сфери. Так, директор Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» та голова батьківського комітету закладу просили в голови обласної Ради сприяння у співфінансуванні проекту.

Він стосується впровадження заходів з капітального ремонту та енергоефективності в школі. Зокрема, заміни вікон та зовнішніх дверей на металопластикові, встановлення рекуператорів повітря, ремонту привіконних приямків. Проект коштує 1 млн. 240 тис. грн., його фінансує Український фонд соціальних інветицій (УФСІ). Передбачена також дольова участь районного бюджету – 10% від загальної вартості та обласного – також 10%.

Саме про передбачення необхідної суми в обласному бюджеті просили Сергія Татусяка заявники. Голова облради зауважив, що обласний бюджет виконає свої зобов’язання щодо співфінансування у проекті УФСІ.

Ремонтних робіт потребує і місцева спортивна школа. З проханням виділити кошти на відновлення підлоги звернувся директор закладу. С.Татусяк повідомив, що відповідне фінансування в обласному бюджеті можуть передбачити тільки на наступний рік.

Так само силами бюджету-2014 зможуть допомогти і селу Миролюбівка. Сільський голова звернувся до С.Татусяка з проханням допомогти з ремонтом центрального мосту населеного пункту та стадіону.

Того ж дня у Піщанці голова облради відвідав дитячий садок «Райдуга», котрий також бере участь у проекті Українського фонду соціальних інветицій. Коштом проекту планується реконструкція рубероїдної покрівлі на металочерепичну з влаштуванням організованого водовідведення та блискавкозахисту, заміна вікон та зовнішніх дверей на енергозберігаючі металопластикові, встановлення рекуператорів повітря, ремонт котельного обладнання та зовнішньої теплотраси. Вартість проекту – 1 млн. 500 тис. грн.

Сергій Татусяк зауважив, що в області жодними бюджетними коштами не вирішити всіх питань щодо ремонтів об’єктів соціальної сфери. Відтак, участь у грантових програмах, як це робить Піщанка, – реальний вихід із ситуації.

– На сьогодні Український фонд соціальних інветицій дає на 3 райони Вінниччини 24 млн. грн. Це – реалізація 19 мікропроектів, які стосуються найбільш проблемних точок життя громади – водопостачання, ремонти у школах і садках, теплове опалення закладів. Я впевнений, якщо ми ефективно реалізуємо заплановані заходи, то зможемо розраховувати на допомогу фонду і в подальших проектах, – сказав С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 17:21 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація