Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк провів прийом громадян у Піщанці Роздрукувати

6 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до селища Піщанка. У районному центрі голова провів особистий прийом громадян та відвідав місцевий дитячий садок «Райдуга».

Під час прийому звернення жителів району полягали у проханні допомогти у відновленні об’єктів соціальної сфери. Так, директор Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» та голова батьківського комітету закладу просили в голови обласної Ради сприяння у співфінансуванні проекту.

Він стосується впровадження заходів з капітального ремонту та енергоефективності в школі. Зокрема, заміни вікон та зовнішніх дверей на металопластикові, встановлення рекуператорів повітря, ремонту привіконних приямків. Проект коштує 1 млн. 240 тис. грн., його фінансує Український фонд соціальних інветицій (УФСІ). Передбачена також дольова участь районного бюджету – 10% від загальної вартості та обласного – також 10%.

Саме про передбачення необхідної суми в обласному бюджеті просили Сергія Татусяка заявники. Голова облради зауважив, що обласний бюджет виконає свої зобов’язання щодо співфінансування у проекті УФСІ.

Ремонтних робіт потребує і місцева спортивна школа. З проханням виділити кошти на відновлення підлоги звернувся директор закладу. С.Татусяк повідомив, що відповідне фінансування в обласному бюджеті можуть передбачити тільки на наступний рік.

Так само силами бюджету-2014 зможуть допомогти і селу Миролюбівка. Сільський голова звернувся до С.Татусяка з проханням допомогти з ремонтом центрального мосту населеного пункту та стадіону.

Того ж дня у Піщанці голова облради відвідав дитячий садок «Райдуга», котрий також бере участь у проекті Українського фонду соціальних інветицій. Коштом проекту планується реконструкція рубероїдної покрівлі на металочерепичну з влаштуванням організованого водовідведення та блискавкозахисту, заміна вікон та зовнішніх дверей на енергозберігаючі металопластикові, встановлення рекуператорів повітря, ремонт котельного обладнання та зовнішньої теплотраси. Вартість проекту – 1 млн. 500 тис. грн.

Сергій Татусяк зауважив, що в області жодними бюджетними коштами не вирішити всіх питань щодо ремонтів об’єктів соціальної сфери. Відтак, участь у грантових програмах, як це робить Піщанка, – реальний вихід із ситуації.

– На сьогодні Український фонд соціальних інветицій дає на 3 райони Вінниччини 24 млн. грн. Це – реалізація 19 мікропроектів, які стосуються найбільш проблемних точок життя громади – водопостачання, ремонти у школах і садках, теплове опалення закладів. Я впевнений, якщо ми ефективно реалізуємо заплановані заходи, то зможемо розраховувати на допомогу фонду і в подальших проектах, – сказав С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 17:21 Переглядів: 1172

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація