Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Реформа місцевого самоврядування – еволюційна, а не революційна» Роздрукувати

Сергій Татусяк нагадав депутатам Гайсинської районної ради, що протягом 2013-2015 років триватиме підготовчий етап реформи місцевого самоврядування. Відтак завданням представницької гілки влади є організовувати та забезпечувати обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні серед широких верств громадськості.

Про це голова обласної Ради сказав під час сесії Гайсинської райради 6 серпня, у ході якої депутати ухвалили відповідне рішення щодо проекту Концепції.

– Концепція реформування місцевого самоврядування – це документ, вистражданий за 22 роки незалежності країни, який визначає перспективу розвитку держави в цілому, – зазначив С.Татусяк.

Він підкреслив, що рішення райради щодо проекту Концепції має виконуватися повною мірою, тобто депутати мають донести її зміст до кожного жителя кожної територіальної громади. Адже саме якнайширша поінформованість громадськості про реформу регіональної влади дозволить уникнути багатьох недосконалостей.

– Наша реформа – еволюційна, а не революційна: через свідомість до наявних реформ. Тільки так ми уникнемо помилок, – вважає голова облради.

На його думку, сучасні податкове, пенсійне, бюджетне законодавства є недосконалими великою мірою через те, що вони приймалися без обговорення в суспільстві. Саме тому на підготовчий етап самоврядної реформи відведено аж 2 роки, відтак відповідні законодавчі зміни розпочнуться не раніше 2016 року.

 

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 16:30 Переглядів: 1415

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація