Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк сів за стіл перемовин з пікетниками Роздрукувати

23 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк спілкувався із вінничанами, які пікетували будівлю обласної Ради та адміністрації. Громадськість вимагала від обласної влади вплинути на вирішення суспільно-політичної ситуації в Україні.

Спочатку голова розмовляв з людьми на вулиці, однак конструктивному діалогу заважали чисельні вигуки протестувальників. Відтак Сергій Татусяк запропонував створити ініціативну групу для обговорення питання в стінах обласної Ради, виконуючи цим самим вимогу мітингувальників щодо діалогу. Громадські активісти хоча не одразу, але пристали на пропозицію голови. І протягом двох годин обговорювали вимоги громадян із С.Татусяком.

Михайло Бардин, член Громадської Ради при обласній державній адміністрації, зачитав проект Звернення Вінницького обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Майдан» до депутатів та голів місцевих органів самоврядування Вінницької області. В тексті йдеться, зокрема, про вимогу не визнавати «закони про диктатуру», прийняті 16 січня 2014 року; про доцільність створення міжпартійних депутатських груп «Народна рада» із депутатів, які підтримують демократичні прагнення народу.

У підсумку Сергій Татусяк разом із членами ініціативної групи погодили зустріч на 24 січня, під час якої на підставі зазначеного проекту Звернення разом із робочою групою та профільною комісією облради, заплановано напрацювати проект спільного звернення до центральних органів влади і розглянути його на позачерговій сесії обласної Ради, яка відбудеться 25 січня о 10:00.

Коментуючи результати перемовин, Сергій Татусяк сказав, що суспільно-політична ситуація в державі не залишає байдужих людей.

– Я впевнений, що нам потрібно сьогодні якомога більше спілкуватися, чути людей, і разом з ними напрацьовувати спільний план дій. Люди хочуть знати перспективу і бачити вихід із ситуації. Тому ми обов’язково напрацюємо спільне Звернення до центральних органів влади, будемо спілкуватися з депутатами всіх рівнів. А найголовніше, чого вимагала спільнота, – донести її позицію до Президента України. Тому я сьогодні ж обов’язково буду готувати інформацію про наслідки зустрічі з громадою до Адміністрації Президента. Завтра на спільному засіданні робочої групи та комісії, ми узагальнимо матеріали для сесії, – висловив свою позицію Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 23 січня 2014 року, 19:07 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація