Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк сів за стіл перемовин з пікетниками Роздрукувати

23 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк спілкувався із вінничанами, які пікетували будівлю обласної Ради та адміністрації. Громадськість вимагала від обласної влади вплинути на вирішення суспільно-політичної ситуації в Україні.

Спочатку голова розмовляв з людьми на вулиці, однак конструктивному діалогу заважали чисельні вигуки протестувальників. Відтак Сергій Татусяк запропонував створити ініціативну групу для обговорення питання в стінах обласної Ради, виконуючи цим самим вимогу мітингувальників щодо діалогу. Громадські активісти хоча не одразу, але пристали на пропозицію голови. І протягом двох годин обговорювали вимоги громадян із С.Татусяком.

Михайло Бардин, член Громадської Ради при обласній державній адміністрації, зачитав проект Звернення Вінницького обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Майдан» до депутатів та голів місцевих органів самоврядування Вінницької області. В тексті йдеться, зокрема, про вимогу не визнавати «закони про диктатуру», прийняті 16 січня 2014 року; про доцільність створення міжпартійних депутатських груп «Народна рада» із депутатів, які підтримують демократичні прагнення народу.

У підсумку Сергій Татусяк разом із членами ініціативної групи погодили зустріч на 24 січня, під час якої на підставі зазначеного проекту Звернення разом із робочою групою та профільною комісією облради, заплановано напрацювати проект спільного звернення до центральних органів влади і розглянути його на позачерговій сесії обласної Ради, яка відбудеться 25 січня о 10:00.

Коментуючи результати перемовин, Сергій Татусяк сказав, що суспільно-політична ситуація в державі не залишає байдужих людей.

– Я впевнений, що нам потрібно сьогодні якомога більше спілкуватися, чути людей, і разом з ними напрацьовувати спільний план дій. Люди хочуть знати перспективу і бачити вихід із ситуації. Тому ми обов’язково напрацюємо спільне Звернення до центральних органів влади, будемо спілкуватися з депутатами всіх рівнів. А найголовніше, чого вимагала спільнота, – донести її позицію до Президента України. Тому я сьогодні ж обов’язково буду готувати інформацію про наслідки зустрічі з громадою до Адміністрації Президента. Завтра на спільному засіданні робочої групи та комісії, ми узагальнимо матеріали для сесії, – висловив свою позицію Сергій Татусяк.

 

Повернутись Створено: 23 січня 2014 року, 19:07 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація