Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Татусяк: «Співпраця органів влади – наша сила і запорука успіху» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав самоврядців Хмільницького району з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні. 6 грудня він разом з депутатами облради Тетяною Антонець та Василем Федоришиним у Хмільнику взяв участь в урочистостях з нагоди свята.

Вітаючи колег, С.Татусяк зупинився на питаннях, над якими мають продовжувати працювати самоврядці Вінниччини. Перше – це реформування місцевого самоврядування. Голова наголосив, що саме Вінниччина «дала старт» «Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади», яка наразі перебуває на стадії проекту Указу Президента України.

– Це документ, який визначає еволюційний формат зміни влади. Сьогодні більшість сфер життєдіяльності контролюються органами виконавчої влади, тому ми маємо займати активну позицію і домагатися децентралізації повноважень, – сказав голова облради.

Другим напрямом роботи є виконання стратегічних планів територіальних громад і районів. Вони мають бути спрямовані на залучення позабюджетних коштів на розвиток територій, в тому числі і шляхом отримання інвестицій і грантів міжнародних фондів та організацій-донорів.

– Наші Стратегії-2020 – це «мірило» для міжнародних організацій, які заходитимуть в область і вивчатимуть потенціал кожної громади окремо, – пояснив С.Татусяк.

Також важливим для самоврядності регіону напрямом є ефективна діяльність у тандемі з виконавчою владою. Голова облради зауважив, що новий формат роботи, а саме: чітка постановка завдань і звітність про їх виконання, – вже довів свою результативність.

– Вважаю, така співпраця є зразковою. В цьому наша сила і запорука успіху, – резюмував С.Татусяк.

Разом з очільниками району голова вручив кращим працівникам органів місцевого самоврядування Хмільниччини Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, а також спеціально засновану відзнаку обласної Ради «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 18:12 Переглядів: 1496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація