24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Співпраця органів влади – наша сила і запорука успіху» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав самоврядців Хмільницького району з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні. 6 грудня він разом з депутатами облради Тетяною Антонець та Василем Федоришиним у Хмільнику взяв участь в урочистостях з нагоди свята.

Вітаючи колег, С.Татусяк зупинився на питаннях, над якими мають продовжувати працювати самоврядці Вінниччини. Перше – це реформування місцевого самоврядування. Голова наголосив, що саме Вінниччина «дала старт» «Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади», яка наразі перебуває на стадії проекту Указу Президента України.

– Це документ, який визначає еволюційний формат зміни влади. Сьогодні більшість сфер життєдіяльності контролюються органами виконавчої влади, тому ми маємо займати активну позицію і домагатися децентралізації повноважень, – сказав голова облради.

Другим напрямом роботи є виконання стратегічних планів територіальних громад і районів. Вони мають бути спрямовані на залучення позабюджетних коштів на розвиток територій, в тому числі і шляхом отримання інвестицій і грантів міжнародних фондів та організацій-донорів.

– Наші Стратегії-2020 – це «мірило» для міжнародних організацій, які заходитимуть в область і вивчатимуть потенціал кожної громади окремо, – пояснив С.Татусяк.

Також важливим для самоврядності регіону напрямом є ефективна діяльність у тандемі з виконавчою владою. Голова облради зауважив, що новий формат роботи, а саме: чітка постановка завдань і звітність про їх виконання, – вже довів свою результативність.

– Вважаю, така співпраця є зразковою. В цьому наша сила і запорука успіху, – резюмував С.Татусяк.

Разом з очільниками району голова вручив кращим працівникам органів місцевого самоврядування Хмільниччини Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, а також спеціально засновану відзнаку обласної Ради «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 18:12 Переглядів: 1411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація