Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Співпраця органів влади – наша сила і запорука успіху» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав самоврядців Хмільницького району з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні. 6 грудня він разом з депутатами облради Тетяною Антонець та Василем Федоришиним у Хмільнику взяв участь в урочистостях з нагоди свята.

Вітаючи колег, С.Татусяк зупинився на питаннях, над якими мають продовжувати працювати самоврядці Вінниччини. Перше – це реформування місцевого самоврядування. Голова наголосив, що саме Вінниччина «дала старт» «Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади», яка наразі перебуває на стадії проекту Указу Президента України.

– Це документ, який визначає еволюційний формат зміни влади. Сьогодні більшість сфер життєдіяльності контролюються органами виконавчої влади, тому ми маємо займати активну позицію і домагатися децентралізації повноважень, – сказав голова облради.

Другим напрямом роботи є виконання стратегічних планів територіальних громад і районів. Вони мають бути спрямовані на залучення позабюджетних коштів на розвиток територій, в тому числі і шляхом отримання інвестицій і грантів міжнародних фондів та організацій-донорів.

– Наші Стратегії-2020 – це «мірило» для міжнародних організацій, які заходитимуть в область і вивчатимуть потенціал кожної громади окремо, – пояснив С.Татусяк.

Також важливим для самоврядності регіону напрямом є ефективна діяльність у тандемі з виконавчою владою. Голова облради зауважив, що новий формат роботи, а саме: чітка постановка завдань і звітність про їх виконання, – вже довів свою результативність.

– Вважаю, така співпраця є зразковою. В цьому наша сила і запорука успіху, – резюмував С.Татусяк.

Разом з очільниками району голова вручив кращим працівникам органів місцевого самоврядування Хмільниччини Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, а також спеціально засновану відзнаку обласної Ради «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 18:12 Переглядів: 1350

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація