Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Стратегія-2020 – надзвичайної ваги документ» Роздрукувати

8 листопада на пленарному засіданні сесії обласної Ради першим питанням розглядатиметься проект рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що остаточний варіант документа є виваженим, хоча окремі його показники з року в рік можна корегувати, в залежності від об’єктивних обставин в регіоні і в державі.

– Стратегія-2020 – це документ, надзвичайної ваги для Вінницької області. Той, формат, який ми напрацювали – хороший. Але це – не догма, можуть вноситися поправки, адже межі удосконаленню нема, – сказав голова.

С.Татусяк відзначив активну участь у розробці обласної Стратегії-2020 громадських організацій, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, експертів і жителів Вінниччини загалом.

Найбільш активними в обговоренні документа були громадські організації, які входять у Громадські ради при обласній Раді та облдержадміністрації. Від них надійшло більше 30 поправок та зауважень, з яких, за словами директора Департаменту регіонального економічного розвитку Андрія Гижка, розробниками враховано 99%.

Він ще раз нагадав, з якою метою розроблялася Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. По-перше, – для забезпечення ефективного планування і всебічного розвитку регіону. А, по-друге, – для предметної розмови із міжнародними донорськими організаціями.

– Коли ми звертаємося в міжнародні фонди, там нам кажуть: доведіть, що це питання, на яке ви просите фінансової допомоги, справді важливе для регіону. І от тепер ми зможемо показувати, що те чи інше питання визначене як пріоритет нашою стратегією розвитку до 2020 року, – прокоментував А.Гижко.

Загалом в документі визначено 5 основних напрямів розвитку Вінницької області та 22 стратегічних мети.

З текстом Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року можна ознайомитися тут: http://www.vinrada.gov.ua/proekt-strategi%D0%87-regionalnogo-rozvitku-vinnicko%D0%87-oblasti-na-period-do-2020-roku.htm

 

 

Повернутись Створено: 5 листопада 2013 року, 15:35 Переглядів: 1467

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація