Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Стратегія-2020 – надзвичайної ваги документ» Роздрукувати

8 листопада на пленарному засіданні сесії обласної Ради першим питанням розглядатиметься проект рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що остаточний варіант документа є виваженим, хоча окремі його показники з року в рік можна корегувати, в залежності від об’єктивних обставин в регіоні і в державі.

– Стратегія-2020 – це документ, надзвичайної ваги для Вінницької області. Той, формат, який ми напрацювали – хороший. Але це – не догма, можуть вноситися поправки, адже межі удосконаленню нема, – сказав голова.

С.Татусяк відзначив активну участь у розробці обласної Стратегії-2020 громадських організацій, представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, експертів і жителів Вінниччини загалом.

Найбільш активними в обговоренні документа були громадські організації, які входять у Громадські ради при обласній Раді та облдержадміністрації. Від них надійшло більше 30 поправок та зауважень, з яких, за словами директора Департаменту регіонального економічного розвитку Андрія Гижка, розробниками враховано 99%.

Він ще раз нагадав, з якою метою розроблялася Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. По-перше, – для забезпечення ефективного планування і всебічного розвитку регіону. А, по-друге, – для предметної розмови із міжнародними донорськими організаціями.

– Коли ми звертаємося в міжнародні фонди, там нам кажуть: доведіть, що це питання, на яке ви просите фінансової допомоги, справді важливе для регіону. І от тепер ми зможемо показувати, що те чи інше питання визначене як пріоритет нашою стратегією розвитку до 2020 року, – прокоментував А.Гижко.

Загалом в документі визначено 5 основних напрямів розвитку Вінницької області та 22 стратегічних мети.

З текстом Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року можна ознайомитися тут: http://www.vinrada.gov.ua/proekt-strategi%D0%87-regionalnogo-rozvitku-vinnicko%D0%87-oblasti-na-period-do-2020-roku.htm

 

 

Повернутись Створено: 5 листопада 2013 року, 15:35 Переглядів: 1675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація