Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк святкував Миколая з вихованцями соціальних майстерень Роздрукувати

Святий Миколай привітав дівчат і хлопців, які відвідують соціальні майстерні для неповносправних у селі Дорожнє, що у Вінницькому районі. Десятки учнів зібралися поряд з ялинкою на подвір’ї колишньої школи, яку після десятиріччя бездіяльності перетворили на непересічний соціальний об’єкт. Молодь водила новорічний хоровод і, звісно, отримувала подарунки: солодощі та акустичний пристрій з рук голови обласної Ради Сергія Татусяка. До привітань долучився депутат обласної Ради Віталій Іжевський та представники обласної державної адміністрації.

Сергій Татусяк подякував фахівцям майстерень за плідну роботу та висловив сподівання, що з такими темпами роботи заклад невдовзі стане кращим в Україні.

– Сучасні методики та небайдужий підхід до кожного учня – запорука якісної роботи, – сказав голова облради.

Організаторами святкової події стали Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця».

За ініціативи зазначених організацій, яку підтримала обласна Рада та облдержадміністрація, молодь з різними формами інвалідності та розумовою відсталістю отримала можливість працювати у так званих соціальних майстернях. На Вінниччини їх створили більше року тому, з метою залучення неповносправних людей до трудової діяльності. Тут навчають доглядати за тваринами, гончарству, плетінню з рогози та роботі з деревом.

– Здебільшого праця сумісна, адже не у всіх учнів хист до хенд-мейду проявляється відразу. Дехто просто не спроможний виконати якусь роботу. А колективний підхід дозволяє залучати усіх без винятку, – пояснила викладач майстерні Світлана Дерепа.

– Вік учнів – від 18 до 35, але є і старші. Ми не відмовляємо бажаючим, адже це – чи не єдина можливість для них уникнути соціальної ізоляції, – додала керівник центру «Обрій» Світлана Демко.

Сергій Татусяк побажав закладу якомога більше творчих заходів, а також всебічної допомоги від небайдужих вінничан.

Повернутись Створено: 19 грудня 2013 року, 18:07 Переглядів: 1347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація