Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк святкував Миколая з вихованцями соціальних майстерень Роздрукувати

Святий Миколай привітав дівчат і хлопців, які відвідують соціальні майстерні для неповносправних у селі Дорожнє, що у Вінницькому районі. Десятки учнів зібралися поряд з ялинкою на подвір’ї колишньої школи, яку після десятиріччя бездіяльності перетворили на непересічний соціальний об’єкт. Молодь водила новорічний хоровод і, звісно, отримувала подарунки: солодощі та акустичний пристрій з рук голови обласної Ради Сергія Татусяка. До привітань долучився депутат обласної Ради Віталій Іжевський та представники обласної державної адміністрації.

Сергій Татусяк подякував фахівцям майстерень за плідну роботу та висловив сподівання, що з такими темпами роботи заклад невдовзі стане кращим в Україні.

– Сучасні методики та небайдужий підхід до кожного учня – запорука якісної роботи, – сказав голова облради.

Організаторами святкової події стали Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця».

За ініціативи зазначених організацій, яку підтримала обласна Рада та облдержадміністрація, молодь з різними формами інвалідності та розумовою відсталістю отримала можливість працювати у так званих соціальних майстернях. На Вінниччини їх створили більше року тому, з метою залучення неповносправних людей до трудової діяльності. Тут навчають доглядати за тваринами, гончарству, плетінню з рогози та роботі з деревом.

– Здебільшого праця сумісна, адже не у всіх учнів хист до хенд-мейду проявляється відразу. Дехто просто не спроможний виконати якусь роботу. А колективний підхід дозволяє залучати усіх без винятку, – пояснила викладач майстерні Світлана Дерепа.

– Вік учнів – від 18 до 35, але є і старші. Ми не відмовляємо бажаючим, адже це – чи не єдина можливість для них уникнути соціальної ізоляції, – додала керівник центру «Обрій» Світлана Демко.

Сергій Татусяк побажав закладу якомога більше творчих заходів, а також всебічної допомоги від небайдужих вінничан.

Повернутись Створено: 19 грудня 2013 року, 18:07 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація