24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк святкував Миколая з вихованцями соціальних майстерень Роздрукувати

Святий Миколай привітав дівчат і хлопців, які відвідують соціальні майстерні для неповносправних у селі Дорожнє, що у Вінницькому районі. Десятки учнів зібралися поряд з ялинкою на подвір’ї колишньої школи, яку після десятиріччя бездіяльності перетворили на непересічний соціальний об’єкт. Молодь водила новорічний хоровод і, звісно, отримувала подарунки: солодощі та акустичний пристрій з рук голови обласної Ради Сергія Татусяка. До привітань долучився депутат обласної Ради Віталій Іжевський та представники обласної державної адміністрації.

Сергій Татусяк подякував фахівцям майстерень за плідну роботу та висловив сподівання, що з такими темпами роботи заклад невдовзі стане кращим в Україні.

– Сучасні методики та небайдужий підхід до кожного учня – запорука якісної роботи, – сказав голова облради.

Організаторами святкової події стали Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Вінницька обласна громадська організація Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця».

За ініціативи зазначених організацій, яку підтримала обласна Рада та облдержадміністрація, молодь з різними формами інвалідності та розумовою відсталістю отримала можливість працювати у так званих соціальних майстернях. На Вінниччини їх створили більше року тому, з метою залучення неповносправних людей до трудової діяльності. Тут навчають доглядати за тваринами, гончарству, плетінню з рогози та роботі з деревом.

– Здебільшого праця сумісна, адже не у всіх учнів хист до хенд-мейду проявляється відразу. Дехто просто не спроможний виконати якусь роботу. А колективний підхід дозволяє залучати усіх без винятку, – пояснила викладач майстерні Світлана Дерепа.

– Вік учнів – від 18 до 35, але є і старші. Ми не відмовляємо бажаючим, адже це – чи не єдина можливість для них уникнути соціальної ізоляції, – додала керівник центру «Обрій» Світлана Демко.

Сергій Татусяк побажав закладу якомога більше творчих заходів, а також всебічної допомоги від небайдужих вінничан.

Повернутись Створено: 19 грудня 2013 року, 18:07 Переглядів: 1222

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація