Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «У 2013 році ми тільки заклали фундамент нашої роботи» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що 2013 рік був особливим для кожної територіальної громади області, оскільки органи влади і громади усвідомили, як вони співпрацюють. Було апробовано і зафіксовано новий формат державного менеджменту в регіоні. 

– Ми усвідомили, як ми працюємо. Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, громада – тільки в такій «зв’язці» можливий успіх. Працюючи в новому форматі, ми тільки заклали фундамент нашої роботи, яка триватиме й у 2014 році, – сказав С.Татусяк.

На цьому він наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося 18 грудня за участю керівників управлінь і департаментів ОДА, голів районних рад та райдержадміністрацій, представників громадських організацій.

Сергій Татусяк підкреслив, що соціально-економічні здобутки у 2013 році Вінниччина отримала, попри проблеми у фінансово-кредитній системі та надходженні коштів з державного бюджету. Це завдяки місцевим ресурсам – як бюджетним, так і залученим з інших джерел.

– У 2013 році на зміцнення матеріально-технічної бази соціальної сфери було використано 626 мільйонів гривень, з яких 408 мільйони – це позабюджетні кошти! Це колосальна і надзвичайно відповідальна робота, яка була проведена в громадах з залученням підприємців, товаровиробників… – наголосив голова облради.

Він додав, що широкий річний звіт в громадах та постановка завдань на 2014 рік відбуватиметься під час сходів жителів сіл і селищ, які заплановані на лютий-березень наступного року.

Крім того, Сергій Татусяк звернувся до членів колегії та особисто до голови ОДА Івана Мовчана з проханням донести усю інформацію про здобутки області до Кабінету Міністрів та Президента України.

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2013 року, 16:22 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація