Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «У 2013 році ми тільки заклали фундамент нашої роботи» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що 2013 рік був особливим для кожної територіальної громади області, оскільки органи влади і громади усвідомили, як вони співпрацюють. Було апробовано і зафіксовано новий формат державного менеджменту в регіоні. 

– Ми усвідомили, як ми працюємо. Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, громада – тільки в такій «зв’язці» можливий успіх. Працюючи в новому форматі, ми тільки заклали фундамент нашої роботи, яка триватиме й у 2014 році, – сказав С.Татусяк.

На цьому він наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося 18 грудня за участю керівників управлінь і департаментів ОДА, голів районних рад та райдержадміністрацій, представників громадських організацій.

Сергій Татусяк підкреслив, що соціально-економічні здобутки у 2013 році Вінниччина отримала, попри проблеми у фінансово-кредитній системі та надходженні коштів з державного бюджету. Це завдяки місцевим ресурсам – як бюджетним, так і залученим з інших джерел.

– У 2013 році на зміцнення матеріально-технічної бази соціальної сфери було використано 626 мільйонів гривень, з яких 408 мільйони – це позабюджетні кошти! Це колосальна і надзвичайно відповідальна робота, яка була проведена в громадах з залученням підприємців, товаровиробників… – наголосив голова облради.

Він додав, що широкий річний звіт в громадах та постановка завдань на 2014 рік відбуватиметься під час сходів жителів сіл і селищ, які заплановані на лютий-березень наступного року.

Крім того, Сергій Татусяк звернувся до членів колегії та особисто до голови ОДА Івана Мовчана з проханням донести усю інформацію про здобутки області до Кабінету Міністрів та Президента України.

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2013 року, 16:22 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація