Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «У 2013 році ми тільки заклали фундамент нашої роботи» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що 2013 рік був особливим для кожної територіальної громади області, оскільки органи влади і громади усвідомили, як вони співпрацюють. Було апробовано і зафіксовано новий формат державного менеджменту в регіоні. 

– Ми усвідомили, як ми працюємо. Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, громада – тільки в такій «зв’язці» можливий успіх. Працюючи в новому форматі, ми тільки заклали фундамент нашої роботи, яка триватиме й у 2014 році, – сказав С.Татусяк.

На цьому він наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося 18 грудня за участю керівників управлінь і департаментів ОДА, голів районних рад та райдержадміністрацій, представників громадських організацій.

Сергій Татусяк підкреслив, що соціально-економічні здобутки у 2013 році Вінниччина отримала, попри проблеми у фінансово-кредитній системі та надходженні коштів з державного бюджету. Це завдяки місцевим ресурсам – як бюджетним, так і залученим з інших джерел.

– У 2013 році на зміцнення матеріально-технічної бази соціальної сфери було використано 626 мільйонів гривень, з яких 408 мільйони – це позабюджетні кошти! Це колосальна і надзвичайно відповідальна робота, яка була проведена в громадах з залученням підприємців, товаровиробників… – наголосив голова облради.

Він додав, що широкий річний звіт в громадах та постановка завдань на 2014 рік відбуватиметься під час сходів жителів сіл і селищ, які заплановані на лютий-березень наступного року.

Крім того, Сергій Татусяк звернувся до членів колегії та особисто до голови ОДА Івана Мовчана з проханням донести усю інформацію про здобутки області до Кабінету Міністрів та Президента України.

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2013 року, 16:22 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація