Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «У ладижинців є те, чого не вистачає іншим громадам – активність» Роздрукувати

Ладижин став першим серед міст обласного значення, які прозвітували про господарську діяльність у першому півріччі. 15 липня підсумки підбивав Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев. У присутності голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Івана Мовчана та близько 200 представників громадськості мер поінформував про сучасний стан справ міста.

Особливістю Ладижина є те, що це місто не є районним центром, відтак має деяку специфіку ведення господарства. Так, наприклад, відповідно до рішення міської ради, населений пункт не бере участі у пілотному проекті з реформування охорони здоров’я.

Як прокоментував Валерій Коломєйцев, це рішення більшості депутатів, яке він не може ігнорувати.

– Однак це не означає, що ми не займаємося розвитком медицини. Скажімо, на сьогодні ми впроваджуємо проект «Телемедицина», вартість якого 450 тис. грн., – зазначив міський голова.

Щодо проблем, то мер назвав заборгованість із заробітної плати, яка наразі у місті становить 2,3 млн. грн. Найбільшим боржником є ПАТ «Ладижинський завод силікатної цегли». Також жителі потерпають через відсутність централізованого водопостачання, адже криниці міліють та висихають. На цю потребу місту потрібно 8 млн. грн., аби збудувати 2 артезіанські свердловини.

По завершенні звіту В.Коломєйцева ладижинці активно ставили запитання меру та обласному керівництву. Сергій Татусяк відзначив демократичність та відкритість у спілкуванні з людьми. 

– У ладижинців є те, чого не вистачає іншим громадам – активність, відстоювання власної позиції. Цього не вистачає українцям загалом, – прокоментував С.Татусяк.

Він додав, що це і є запорукою динамічного розвитку міста, його самодостатності. Однак, голова облради покритикував ладижинців за те, що місто не бере участі у грантових програмах. Це при тому, що воно має 10-річну історію партнерства з польським містом Коло, яке може бути гарним посередником для отримання європейських грантів.

 

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 16:05 Переглядів: 1465

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація