Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «У ладижинців є те, чого не вистачає іншим громадам – активність» Роздрукувати

Ладижин став першим серед міст обласного значення, які прозвітували про господарську діяльність у першому півріччі. 15 липня підсумки підбивав Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев. У присутності голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Івана Мовчана та близько 200 представників громадськості мер поінформував про сучасний стан справ міста.

Особливістю Ладижина є те, що це місто не є районним центром, відтак має деяку специфіку ведення господарства. Так, наприклад, відповідно до рішення міської ради, населений пункт не бере участі у пілотному проекті з реформування охорони здоров’я.

Як прокоментував Валерій Коломєйцев, це рішення більшості депутатів, яке він не може ігнорувати.

– Однак це не означає, що ми не займаємося розвитком медицини. Скажімо, на сьогодні ми впроваджуємо проект «Телемедицина», вартість якого 450 тис. грн., – зазначив міський голова.

Щодо проблем, то мер назвав заборгованість із заробітної плати, яка наразі у місті становить 2,3 млн. грн. Найбільшим боржником є ПАТ «Ладижинський завод силікатної цегли». Також жителі потерпають через відсутність централізованого водопостачання, адже криниці міліють та висихають. На цю потребу місту потрібно 8 млн. грн., аби збудувати 2 артезіанські свердловини.

По завершенні звіту В.Коломєйцева ладижинці активно ставили запитання меру та обласному керівництву. Сергій Татусяк відзначив демократичність та відкритість у спілкуванні з людьми. 

– У ладижинців є те, чого не вистачає іншим громадам – активність, відстоювання власної позиції. Цього не вистачає українцям загалом, – прокоментував С.Татусяк.

Він додав, що це і є запорукою динамічного розвитку міста, його самодостатності. Однак, голова облради покритикував ладижинців за те, що місто не бере участі у грантових програмах. Це при тому, що воно має 10-річну історію партнерства з польським містом Коло, яке може бути гарним посередником для отримання європейських грантів.

 

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 16:05 Переглядів: 1675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація