Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «У ладижинців є те, чого не вистачає іншим громадам – активність» Роздрукувати

Ладижин став першим серед міст обласного значення, які прозвітували про господарську діяльність у першому півріччі. 15 липня підсумки підбивав Ладижинський міський голова Валерій Коломєйцев. У присутності голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови облдержадміністрації Івана Мовчана та близько 200 представників громадськості мер поінформував про сучасний стан справ міста.

Особливістю Ладижина є те, що це місто не є районним центром, відтак має деяку специфіку ведення господарства. Так, наприклад, відповідно до рішення міської ради, населений пункт не бере участі у пілотному проекті з реформування охорони здоров’я.

Як прокоментував Валерій Коломєйцев, це рішення більшості депутатів, яке він не може ігнорувати.

– Однак це не означає, що ми не займаємося розвитком медицини. Скажімо, на сьогодні ми впроваджуємо проект «Телемедицина», вартість якого 450 тис. грн., – зазначив міський голова.

Щодо проблем, то мер назвав заборгованість із заробітної плати, яка наразі у місті становить 2,3 млн. грн. Найбільшим боржником є ПАТ «Ладижинський завод силікатної цегли». Також жителі потерпають через відсутність централізованого водопостачання, адже криниці міліють та висихають. На цю потребу місту потрібно 8 млн. грн., аби збудувати 2 артезіанські свердловини.

По завершенні звіту В.Коломєйцева ладижинці активно ставили запитання меру та обласному керівництву. Сергій Татусяк відзначив демократичність та відкритість у спілкуванні з людьми. 

– У ладижинців є те, чого не вистачає іншим громадам – активність, відстоювання власної позиції. Цього не вистачає українцям загалом, – прокоментував С.Татусяк.

Він додав, що це і є запорукою динамічного розвитку міста, його самодостатності. Однак, голова облради покритикував ладижинців за те, що місто не бере участі у грантових програмах. Це при тому, що воно має 10-річну історію партнерства з польським містом Коло, яке може бути гарним посередником для отримання європейських грантів.

 

 

Повернутись Створено: 16 липня 2013 року, 16:05 Переглядів: 1529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація