Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «У Східному партнерстві в ЄС до України особлива увага» Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк був єдиним представником України на ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», яке 9-10 квітня проводила організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

Участь голови у даному заході стала можливою, завдяки персональному запрошенню маршалка Адама Струзіка – очільника Мазовецького воєводства Польщі, з яким Вінниччина спільно реалізує угоду про співпрацю.

Як повідомив С.Татусяк, протягом двох днів загальних семінарів, дискусій та індивідуальних консультацій учасники багато говорили про Україну.

– Зараз до нас прикута увага всієї європейської спільноти, бо всі ми чекаємо осені, ми чекаємо Вільнюса і підписання угоди про асоціацію з ЄС, – прокоментував голова облради.

Крім того, додав він, європейці виділяють особливу роль України серед інших учасників Східного партнерства – Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

– Було наголошено на тому, що у 2014-2020 бюджетному році Україна за програмою Східного партнерства матиме найбільшу фінансову квоту. Але лише в тому разі, якщо нею будуть представлені достойні проекти, – розповів Сергій Татусяк.

Ще однією особливістю надання грантів з єврофондів стане те, що кошти надаватимуться під проекти неурядовим організаціям або місцевим органам самоврядування, а не урядам країн, як це було раніше.

Тому, за словами С.Татусяка, територіальні громади Вінниччини вже сьогодні повинні почати роботу над конкурентоздатними проектами, які наступного року можуть стати учасниками програми Східного партнерства.

 

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2013 року, 16:57 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація