Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк: «У Східному партнерстві в ЄС до України особлива увага» Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк був єдиним представником України на ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», яке 9-10 квітня проводила організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

Участь голови у даному заході стала можливою, завдяки персональному запрошенню маршалка Адама Струзіка – очільника Мазовецького воєводства Польщі, з яким Вінниччина спільно реалізує угоду про співпрацю.

Як повідомив С.Татусяк, протягом двох днів загальних семінарів, дискусій та індивідуальних консультацій учасники багато говорили про Україну.

– Зараз до нас прикута увага всієї європейської спільноти, бо всі ми чекаємо осені, ми чекаємо Вільнюса і підписання угоди про асоціацію з ЄС, – прокоментував голова облради.

Крім того, додав він, європейці виділяють особливу роль України серед інших учасників Східного партнерства – Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

– Було наголошено на тому, що у 2014-2020 бюджетному році Україна за програмою Східного партнерства матиме найбільшу фінансову квоту. Але лише в тому разі, якщо нею будуть представлені достойні проекти, – розповів Сергій Татусяк.

Ще однією особливістю надання грантів з єврофондів стане те, що кошти надаватимуться під проекти неурядовим організаціям або місцевим органам самоврядування, а не урядам країн, як це було раніше.

Тому, за словами С.Татусяка, територіальні громади Вінниччини вже сьогодні повинні почати роботу над конкурентоздатними проектами, які наступного року можуть стати учасниками програми Східного партнерства.

 

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2013 року, 16:57 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація