Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «У Східному партнерстві в ЄС до України особлива увага» Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк був єдиним представником України на ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», яке 9-10 квітня проводила організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

Участь голови у даному заході стала можливою, завдяки персональному запрошенню маршалка Адама Струзіка – очільника Мазовецького воєводства Польщі, з яким Вінниччина спільно реалізує угоду про співпрацю.

Як повідомив С.Татусяк, протягом двох днів загальних семінарів, дискусій та індивідуальних консультацій учасники багато говорили про Україну.

– Зараз до нас прикута увага всієї європейської спільноти, бо всі ми чекаємо осені, ми чекаємо Вільнюса і підписання угоди про асоціацію з ЄС, – прокоментував голова облради.

Крім того, додав він, європейці виділяють особливу роль України серед інших учасників Східного партнерства – Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

– Було наголошено на тому, що у 2014-2020 бюджетному році Україна за програмою Східного партнерства матиме найбільшу фінансову квоту. Але лише в тому разі, якщо нею будуть представлені достойні проекти, – розповів Сергій Татусяк.

Ще однією особливістю надання грантів з єврофондів стане те, що кошти надаватимуться під проекти неурядовим організаціям або місцевим органам самоврядування, а не урядам країн, як це було раніше.

Тому, за словами С.Татусяка, територіальні громади Вінниччини вже сьогодні повинні почати роботу над конкурентоздатними проектами, які наступного року можуть стати учасниками програми Східного партнерства.

 

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2013 року, 16:57 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація