11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк: «У Східному партнерстві в ЄС до України особлива увага» Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк був єдиним представником України на ІІІ засіданні на тему «Розвиток децентралізованої співпраці», яке 9-10 квітня проводила організованому Європейською Комісією та Комітетом Регіонів ЄС у Брюсселі.

Участь голови у даному заході стала можливою, завдяки персональному запрошенню маршалка Адама Струзіка – очільника Мазовецького воєводства Польщі, з яким Вінниччина спільно реалізує угоду про співпрацю.

Як повідомив С.Татусяк, протягом двох днів загальних семінарів, дискусій та індивідуальних консультацій учасники багато говорили про Україну.

– Зараз до нас прикута увага всієї європейської спільноти, бо всі ми чекаємо осені, ми чекаємо Вільнюса і підписання угоди про асоціацію з ЄС, – прокоментував голова облради.

Крім того, додав він, європейці виділяють особливу роль України серед інших учасників Східного партнерства – Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

– Було наголошено на тому, що у 2014-2020 бюджетному році Україна за програмою Східного партнерства матиме найбільшу фінансову квоту. Але лише в тому разі, якщо нею будуть представлені достойні проекти, – розповів Сергій Татусяк.

Ще однією особливістю надання грантів з єврофондів стане те, що кошти надаватимуться під проекти неурядовим організаціям або місцевим органам самоврядування, а не урядам країн, як це було раніше.

Тому, за словами С.Татусяка, територіальні громади Вінниччини вже сьогодні повинні почати роботу над конкурентоздатними проектами, які наступного року можуть стати учасниками програми Східного партнерства.

 

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2013 року, 16:57 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація