Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Україна потрібна Європі» Роздрукувати

Європейський вибір – незворотній – на цьому наголосив голова обласної Ради голова, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк під час загальних зборів Асоціації.

– Ми стоїмо на порозі історичної для України події – підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Реалізацією цього питання займається керівництво держави. Але від позиції органів місцевої влади, позиції кожного громадянина залежить результат саміту у Вільнюсі, – звернувся до колег-самоврядців С.Татусяк.

Він додав, що Асоціація – це фактично європейський проект. Адже такі організації в Європі – це зразок здійснення місцевої демократії, механізм впливу на процеси в суспільстві і державі.

– Ми прагнемо Європи в Україні, але й Україна потрібна Європі. Як сильна, демократична, правова держава. Саме тому європейці не тільки ставлять нам умови для здійснення асоціації, а й самі допомагають нам. У вигляді просвітницької і, не менш важливої, фінансової допомоги, – зауважив голова.

Він нагадав, що обласна Асоціація органів місцевого самоврядування була створена за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2012».

 

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 15:34 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація