Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Україна потрібна Європі» Роздрукувати

Європейський вибір – незворотній – на цьому наголосив голова обласної Ради голова, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк під час загальних зборів Асоціації.

– Ми стоїмо на порозі історичної для України події – підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Реалізацією цього питання займається керівництво держави. Але від позиції органів місцевої влади, позиції кожного громадянина залежить результат саміту у Вільнюсі, – звернувся до колег-самоврядців С.Татусяк.

Він додав, що Асоціація – це фактично європейський проект. Адже такі організації в Європі – це зразок здійснення місцевої демократії, механізм впливу на процеси в суспільстві і державі.

– Ми прагнемо Європи в Україні, але й Україна потрібна Європі. Як сильна, демократична, правова держава. Саме тому європейці не тільки ставлять нам умови для здійснення асоціації, а й самі допомагають нам. У вигляді просвітницької і, не менш важливої, фінансової допомоги, – зауважив голова.

Він нагадав, що обласна Асоціація органів місцевого самоврядування була створена за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2012».

 

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 15:34 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація