Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк відвідав Гайсинський район Роздрукувати

6 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до Гайсинського району. Він взяв участь у засіданні сесії районної ради та відвідав Нараївську територіальну громаду.

У роботі сесії також взяли участь 1-й заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Скіць та голова райради Степан Сікорський.

Серед основних питань порядку денного депутати заслухали звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та ухвалили 3 нових районних програми. А саме: «Програму розвитку організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району на 2013-2018 роки», «Районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки», «Програму створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Гайсинському районі на 2013-2014 роки».

Також обранці прийняли рішення «Про проект Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні». Питання викликало жваву дискусію та низку запитань до голови обласної Ради, котрий виступає ініціатором впровадження реформи.

У селі Нараївка Сергій Татусяк ознайомився із об’єктами соціальної сфери населеного пункту, зокрема, сільською радою, школою та фельдшерсько-акушерським пунктом. Голова облради привітав сільського голову Катерину Романенко з перемогою громади у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Завдяки цьому, село отримало 65 тис. грн. на проведення водогону.

– Також по 4 тисячі здавали жителі села з кожного двору. Вже незабаром розпочнемо відповідні роботи, а у планах ще – ремонт доріг, заміна вікон у школі, відкриття пекарні та багато іншого, – повідомила К.Романенко.

Вона додала, що значною підмогою сільському бюджету є кошти місцевих товаровиробників, які допомагають громаді як у рамках соціальної угоди, так і в якості спонсорської підтримки.

Крім того, розповіла Катерина Романенко, останнім часом вдалося подолати пасивність мешканців – наразі вони активно цікавляться суспільним життям громади, беруть участь у масових заходах тощо.

 В свою чергу Сергій Татусяк наголосив, що сільрада має продовжувати практику написання грантів, залучаючи до цього освітян і громадські організації.

– Мені дуже імпонує атмосфера в Нараївці, відносини сільського голови з депутатами, виконкомом, керівниками закладів, жителями. Відчувається, що це постійна системна робота, яка направлена на вирішення завдань, які ми закладаємо у нашу Стратегію-2020, – прокоментував С.Татусяк.

 

 

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 12:59 Переглядів: 1560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація