11 грудня о 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.   11 грудня о 14.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання постійної комісїі з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк відвідав Гайсинський район Роздрукувати

6 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до Гайсинського району. Він взяв участь у засіданні сесії районної ради та відвідав Нараївську територіальну громаду.

У роботі сесії також взяли участь 1-й заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Скіць та голова райради Степан Сікорський.

Серед основних питань порядку денного депутати заслухали звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та ухвалили 3 нових районних програми. А саме: «Програму розвитку організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району на 2013-2018 роки», «Районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки», «Програму створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Гайсинському районі на 2013-2014 роки».

Також обранці прийняли рішення «Про проект Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні». Питання викликало жваву дискусію та низку запитань до голови обласної Ради, котрий виступає ініціатором впровадження реформи.

У селі Нараївка Сергій Татусяк ознайомився із об’єктами соціальної сфери населеного пункту, зокрема, сільською радою, школою та фельдшерсько-акушерським пунктом. Голова облради привітав сільського голову Катерину Романенко з перемогою громади у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Завдяки цьому, село отримало 65 тис. грн. на проведення водогону.

– Також по 4 тисячі здавали жителі села з кожного двору. Вже незабаром розпочнемо відповідні роботи, а у планах ще – ремонт доріг, заміна вікон у школі, відкриття пекарні та багато іншого, – повідомила К.Романенко.

Вона додала, що значною підмогою сільському бюджету є кошти місцевих товаровиробників, які допомагають громаді як у рамках соціальної угоди, так і в якості спонсорської підтримки.

Крім того, розповіла Катерина Романенко, останнім часом вдалося подолати пасивність мешканців – наразі вони активно цікавляться суспільним життям громади, беруть участь у масових заходах тощо.

 В свою чергу Сергій Татусяк наголосив, що сільрада має продовжувати практику написання грантів, залучаючи до цього освітян і громадські організації.

– Мені дуже імпонує атмосфера в Нараївці, відносини сільського голови з депутатами, виконкомом, керівниками закладів, жителями. Відчувається, що це постійна системна робота, яка направлена на вирішення завдань, які ми закладаємо у нашу Стратегію-2020, – прокоментував С.Татусяк.

 

 

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 12:59 Переглядів: 1593

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація