Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк відвідав Гайсинський район Роздрукувати

6 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив робочу поїздку до Гайсинського району. Він взяв участь у засіданні сесії районної ради та відвідав Нараївську територіальну громаду.

У роботі сесії також взяли участь 1-й заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Скіць та голова райради Степан Сікорський.

Серед основних питань порядку денного депутати заслухали звіт про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та ухвалили 3 нових районних програми. А саме: «Програму розвитку організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району на 2013-2018 роки», «Районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки», «Програму створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Гайсинському районі на 2013-2014 роки».

Також обранці прийняли рішення «Про проект Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні». Питання викликало жваву дискусію та низку запитань до голови обласної Ради, котрий виступає ініціатором впровадження реформи.

У селі Нараївка Сергій Татусяк ознайомився із об’єктами соціальної сфери населеного пункту, зокрема, сільською радою, школою та фельдшерсько-акушерським пунктом. Голова облради привітав сільського голову Катерину Романенко з перемогою громади у Всеукраїнському конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Завдяки цьому, село отримало 65 тис. грн. на проведення водогону.

– Також по 4 тисячі здавали жителі села з кожного двору. Вже незабаром розпочнемо відповідні роботи, а у планах ще – ремонт доріг, заміна вікон у школі, відкриття пекарні та багато іншого, – повідомила К.Романенко.

Вона додала, що значною підмогою сільському бюджету є кошти місцевих товаровиробників, які допомагають громаді як у рамках соціальної угоди, так і в якості спонсорської підтримки.

Крім того, розповіла Катерина Романенко, останнім часом вдалося подолати пасивність мешканців – наразі вони активно цікавляться суспільним життям громади, беруть участь у масових заходах тощо.

 В свою чергу Сергій Татусяк наголосив, що сільрада має продовжувати практику написання грантів, залучаючи до цього освітян і громадські організації.

– Мені дуже імпонує атмосфера в Нараївці, відносини сільського голови з депутатами, виконкомом, керівниками закладів, жителями. Відчувається, що це постійна системна робота, яка направлена на вирішення завдань, які ми закладаємо у нашу Стратегію-2020, – прокоментував С.Татусяк.

 

 

 

Повернутись Створено: 7 серпня 2013 року, 12:59 Переглядів: 1519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація