Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк відвідав новий цех заводу «ПлазмаТек» Роздрукувати

6 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство «ПлазмаТек», що у Рудниці Піщанського району. Компанію, яка є лідером зварювальних електродів в Україні, очолює депутат обласної Ради Віктор Слободянюк.

Приводом для візиту на підприємство стало відкриття у жовтні цього року нового цеху з виготовлення обмідненого зварювального дроту. Як повідомив технічний директор заводу Олександр Крижанівський, запущена лінія є найновішою на території СНД лінією повного циклу. А продукція виготовляється на сучасному швецькому обладнанні.

Але найголовніше те, що цех дав нові робочі місця 40 працівникам. Вони наразі працюють у дві зміни, однак керівництво планує розгорнути роботу на чотири зміни. Загалом, протягом 2013 року «ПлазмаТек» створив 150 нових робочих місць, а загальна кількість працівників на підприємств – понад 700 осіб.

Сергій Татусяк відзначив гарну роботу заводу, зауваживши, що у Піщанському районі це головне бюджетоутворююче підприємство. Крім, високопродуктивного виробництва, голова облради відзначив активну участь керівництва компанії у соціальному житті краю.

– Такі підприємства як «ПлазмаТек» забезпечують на Вінниччині не тільки робочі місця, сплату податків, а й формують позитивний економічний імідж області, – резюмував візит на завод С.Татусяк.

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 12:37 Переглядів: 2411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація