Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк відвідав новий цех заводу «ПлазмаТек» Роздрукувати

6 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство «ПлазмаТек», що у Рудниці Піщанського району. Компанію, яка є лідером зварювальних електродів в Україні, очолює депутат обласної Ради Віктор Слободянюк.

Приводом для візиту на підприємство стало відкриття у жовтні цього року нового цеху з виготовлення обмідненого зварювального дроту. Як повідомив технічний директор заводу Олександр Крижанівський, запущена лінія є найновішою на території СНД лінією повного циклу. А продукція виготовляється на сучасному швецькому обладнанні.

Але найголовніше те, що цех дав нові робочі місця 40 працівникам. Вони наразі працюють у дві зміни, однак керівництво планує розгорнути роботу на чотири зміни. Загалом, протягом 2013 року «ПлазмаТек» створив 150 нових робочих місць, а загальна кількість працівників на підприємств – понад 700 осіб.

Сергій Татусяк відзначив гарну роботу заводу, зауваживши, що у Піщанському районі це головне бюджетоутворююче підприємство. Крім, високопродуктивного виробництва, голова облради відзначив активну участь керівництва компанії у соціальному житті краю.

– Такі підприємства як «ПлазмаТек» забезпечують на Вінниччині не тільки робочі місця, сплату податків, а й формують позитивний економічний імідж області, – резюмував візит на завод С.Татусяк.

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 12:37 Переглядів: 2193

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація