Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк відвідав новий цех заводу «ПлазмаТек» Роздрукувати

6 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав підприємство «ПлазмаТек», що у Рудниці Піщанського району. Компанію, яка є лідером зварювальних електродів в Україні, очолює депутат обласної Ради Віктор Слободянюк.

Приводом для візиту на підприємство стало відкриття у жовтні цього року нового цеху з виготовлення обмідненого зварювального дроту. Як повідомив технічний директор заводу Олександр Крижанівський, запущена лінія є найновішою на території СНД лінією повного циклу. А продукція виготовляється на сучасному швецькому обладнанні.

Але найголовніше те, що цех дав нові робочі місця 40 працівникам. Вони наразі працюють у дві зміни, однак керівництво планує розгорнути роботу на чотири зміни. Загалом, протягом 2013 року «ПлазмаТек» створив 150 нових робочих місць, а загальна кількість працівників на підприємств – понад 700 осіб.

Сергій Татусяк відзначив гарну роботу заводу, зауваживши, що у Піщанському районі це головне бюджетоутворююче підприємство. Крім, високопродуктивного виробництва, голова облради відзначив активну участь керівництва компанії у соціальному житті краю.

– Такі підприємства як «ПлазмаТек» забезпечують на Вінниччині не тільки робочі місця, сплату податків, а й формують позитивний економічний імідж області, – резюмував візит на завод С.Татусяк.

Повернутись Створено: 7 листопада 2013 року, 12:37 Переглядів: 2258

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація