6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк відвідав пленер каменотесів у Буші Роздрукувати

17 серпня завершився 27-й Всеукраїнський пленер скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг», який щороку проходить у селі Буша Ямпільського району. В його останній день майстрів, котрі працюють на території Державного історико-культурного заповідника «Буша», відвідав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Він оглянув нові і давнішні роботи скульпторів. Цьогорічною родзинкою є погруддя Івана Богуна та Данила Нечая, які будуть встановлені на площі Незалежності у м.Ямполі. Над їхнім виготовленням працювали два каменотеси з Києва – Леся та Андрій Никитюки.

Також голова облради відвідав музеї, які знаходяться на території заповідника – вишивки і рушника, української хати і трипільської культури. Як повідомив директор комплексу Олександр Пірняк, на території Буші є залишки трипільської культури. Але археологічні роботи надто дороговартісні, відтак потрібна допомога влади області у пошуку коштів для розкопок.

– «Буша» – це унікальне місце для туристів. В світі подібні місця високо цінуються. Багато Європейських фондів фінансують культурно-історичні проекти. Тому Єврорегіон «Дністер» шукатиме можливість отримання гранту на заповідник «Буша», – сказав С.Татусяк.

Також у селі голова ознайомився із організацією зеленого туризму, який за підтримки громадських організацій стрімко розвивається.

Наостанок Сергій Татусяк відвідав геологічну пам'ятку природи загальнодержавного значення – урочище Гайдамацький Яр, зауваживши, що це також та «перлина» Вінниччини, яку потрібно популяризувати як унікальний туристичний об’єкт.

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2013 року, 09:56 Переглядів: 1272

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація