Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Сергій Татусяк відвідав протитуберкульозний диспансер Роздрукувати

7 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк та його заступник Юрій Медведєв відвідали з робочим візитом Вінницький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер. Метою відвідин було ознайомлення з роботою комунального закладу, визначення його поточних проблем та окреслення плану заходів на перспективу.

Головний лікар диспансеру, депутат обласної Ради Іван Горбатюк ознайомив колег з діяльністю медичного закладу, провів робочими та адміністративними приміщеннями, показав палати, процедурні кабінети та лабораторію.

Іван Горбатюк зауважив, що Вінницький протитуберкульозний диспансер входить в п’ятірку кращих обласних закладів подібного типу в Україні. Наразі він обладнаний сучасним устаткуванням, яке дозволяє у стислі терміни діагностувати та лікувати захворювання.

Окрім обласного бюджету, заклад отримує суттєву допомогу і з державної казни. Разом з тим будівлі лікарні потребують поточного ремонту і заміни даху.

Сергій Татусяк зауважив, що питання охорони здоров’я завжди були пріоритетними в обласному бюджеті. Крім того, на минулій сесії депутати прийняли «Обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькій області на 2013-2016 роки».

Нагадаємо, торік голова обласної Ради відвідав освітні заклади Вінниччини, котрі перебувають у комунальній власності громад області.

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 10:45 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація