Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк відвідав протитуберкульозний диспансер Роздрукувати

7 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк та його заступник Юрій Медведєв відвідали з робочим візитом Вінницький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер. Метою відвідин було ознайомлення з роботою комунального закладу, визначення його поточних проблем та окреслення плану заходів на перспективу.

Головний лікар диспансеру, депутат обласної Ради Іван Горбатюк ознайомив колег з діяльністю медичного закладу, провів робочими та адміністративними приміщеннями, показав палати, процедурні кабінети та лабораторію.

Іван Горбатюк зауважив, що Вінницький протитуберкульозний диспансер входить в п’ятірку кращих обласних закладів подібного типу в Україні. Наразі він обладнаний сучасним устаткуванням, яке дозволяє у стислі терміни діагностувати та лікувати захворювання.

Окрім обласного бюджету, заклад отримує суттєву допомогу і з державної казни. Разом з тим будівлі лікарні потребують поточного ремонту і заміни даху.

Сергій Татусяк зауважив, що питання охорони здоров’я завжди були пріоритетними в обласному бюджеті. Крім того, на минулій сесії депутати прийняли «Обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькій області на 2013-2016 роки».

Нагадаємо, торік голова обласної Ради відвідав освітні заклади Вінниччини, котрі перебувають у комунальній власності громад області.

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 10:45 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація