Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Сергій Татусяк відвідав протитуберкульозний диспансер Роздрукувати

7 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк та його заступник Юрій Медведєв відвідали з робочим візитом Вінницький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер. Метою відвідин було ознайомлення з роботою комунального закладу, визначення його поточних проблем та окреслення плану заходів на перспективу.

Головний лікар диспансеру, депутат обласної Ради Іван Горбатюк ознайомив колег з діяльністю медичного закладу, провів робочими та адміністративними приміщеннями, показав палати, процедурні кабінети та лабораторію.

Іван Горбатюк зауважив, що Вінницький протитуберкульозний диспансер входить в п’ятірку кращих обласних закладів подібного типу в Україні. Наразі він обладнаний сучасним устаткуванням, яке дозволяє у стислі терміни діагностувати та лікувати захворювання.

Окрім обласного бюджету, заклад отримує суттєву допомогу і з державної казни. Разом з тим будівлі лікарні потребують поточного ремонту і заміни даху.

Сергій Татусяк зауважив, що питання охорони здоров’я завжди були пріоритетними в обласному бюджеті. Крім того, на минулій сесії депутати прийняли «Обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькій області на 2013-2016 роки».

Нагадаємо, торік голова обласної Ради відвідав освітні заклади Вінниччини, котрі перебувають у комунальній власності громад області.

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 10:45 Переглядів: 1287

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація