Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк відвідав протитуберкульозний диспансер Роздрукувати

7 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк та його заступник Юрій Медведєв відвідали з робочим візитом Вінницький обласний клінічний протитуберкульозний диспансер. Метою відвідин було ознайомлення з роботою комунального закладу, визначення його поточних проблем та окреслення плану заходів на перспективу.

Головний лікар диспансеру, депутат обласної Ради Іван Горбатюк ознайомив колег з діяльністю медичного закладу, провів робочими та адміністративними приміщеннями, показав палати, процедурні кабінети та лабораторію.

Іван Горбатюк зауважив, що Вінницький протитуберкульозний диспансер входить в п’ятірку кращих обласних закладів подібного типу в Україні. Наразі він обладнаний сучасним устаткуванням, яке дозволяє у стислі терміни діагностувати та лікувати захворювання.

Окрім обласного бюджету, заклад отримує суттєву допомогу і з державної казни. Разом з тим будівлі лікарні потребують поточного ремонту і заміни даху.

Сергій Татусяк зауважив, що питання охорони здоров’я завжди були пріоритетними в обласному бюджеті. Крім того, на минулій сесії депутати прийняли «Обласну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькій області на 2013-2016 роки».

Нагадаємо, торік голова обласної Ради відвідав освітні заклади Вінниччини, котрі перебувають у комунальній власності громад області.

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 10:45 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація