Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк відвідав виставку робіт учасників фестивалю «Повір у себе» Роздрукувати

З 23 травня по 4 червня в обласному краєзнавчому музеї триватиме виставка робіт учасників ХХІ обласного фестивалю творчості і талантів дітей і молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Організатор заходу – Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Учасниками є неповноправні діти і молодь, які перемогли в районних та міських відбірних конкурсах, а також клієнти центрів соціально-психологічної реабілітації.

У перший день виставки на неї завітав голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він оглянув роботи юних талантів, поспілкувався з організаторами та учасниками фестивалю «Повір у себе». Він відзначив важливість таких проектів, які займаються пошуком нових методик роботи з інвалідами, сприяють їхній соціалізації.

На виставці представлено 500 творчих робіт, виконаних різноманітними техніками: образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, дизайнові композиції, іграшки. Крім того, участь у фестивалі беруть молоді автори літературних творів. Всього ж у проекті задіяні 135 дітей і молоді віком від 7 до 35 років.

Переможці фестивалю, за яких, до речі, може проголовувати кожен бажаючий, будуть нагороджені 4 червня.

Повернутись Створено: 23 травня 2013 року, 16:46 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація