Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк відзначив останній дзвінок у Серебрійській школі Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святі останнього дзвінка у Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ст. Могилів-Подільського району. Разом з ним на урочистості завітали голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, заступник голови районної ради Іван Чічірко, сільський голова Володимир Книш та підприємці, які допомагають навчальному закладу.

Вітаючи 11-класників із закінченням школи, Сергій Татусяк наголосив, що останній дзвінок запам’ятається їм на все життя як особлива мить, адже знає це з власного досвіду.

– Де б ви не були далі по життю – треба завжди бути наполегливим у досягненні мети. Чим би ви не займалися надалі – збережіть той фундамент, який заклала вам школа, – побажав голова облради.

Він також запросив випускників, які планують навчатися у вишах Вінниці, до співпраці зі студентськими організаціями – Студентським парламентом та Координаційно-консультативною радою органів студентського самоврядування при голові обласної Ради.

З нагоди свята Сергій Татусяк подарував школі сертифікат на спортивний інвентар і похвалив дирекцію закладу і сільському голові за те, що вони велику увагу приділяють масовому спорту у громаді.

По завершенні урочистостей голова зустрівся з педагогічним колективом Серебрійської ЗОШ, який поінформував про нинішню роботу обласної Ради. Він наголосив на посиленні контактів із румунськими партнерами, з якими як членами Євросоюзу є можливість реалізовувати спільні проекти.

– Обласна Рада готова вам в цьому сприяти. Ми допоможемо вам з тренінгами з написання проектів, інформацією про необхідні організації, контактами. Від вас потрібна активна позиція та залучення до цієї роботи якомога більше жителів громади. Ваша роль в цьому як інтелігенції – головна, – наголосив С.Татусяк.

Крім розмови з вчителями, голова також оглянув приміщення школи, ознайомився із експозиціями історичного та краєзнавчого шкільних музеїв.

Довідка: У Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 145 учнів, викладає – 25 вчителів. У 2013 році 11 клас закінчили 7 дітей, у перший восени піде 13 дітей.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2013 року, 14:56 Переглядів: 974

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація