Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Сергій Татусяк відзначив останній дзвінок у Серебрійській школі Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святі останнього дзвінка у Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ст. Могилів-Подільського району. Разом з ним на урочистості завітали голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, заступник голови районної ради Іван Чічірко, сільський голова Володимир Книш та підприємці, які допомагають навчальному закладу.

Вітаючи 11-класників із закінченням школи, Сергій Татусяк наголосив, що останній дзвінок запам’ятається їм на все життя як особлива мить, адже знає це з власного досвіду.

– Де б ви не були далі по життю – треба завжди бути наполегливим у досягненні мети. Чим би ви не займалися надалі – збережіть той фундамент, який заклала вам школа, – побажав голова облради.

Він також запросив випускників, які планують навчатися у вишах Вінниці, до співпраці зі студентськими організаціями – Студентським парламентом та Координаційно-консультативною радою органів студентського самоврядування при голові обласної Ради.

З нагоди свята Сергій Татусяк подарував школі сертифікат на спортивний інвентар і похвалив дирекцію закладу і сільському голові за те, що вони велику увагу приділяють масовому спорту у громаді.

По завершенні урочистостей голова зустрівся з педагогічним колективом Серебрійської ЗОШ, який поінформував про нинішню роботу обласної Ради. Він наголосив на посиленні контактів із румунськими партнерами, з якими як членами Євросоюзу є можливість реалізовувати спільні проекти.

– Обласна Рада готова вам в цьому сприяти. Ми допоможемо вам з тренінгами з написання проектів, інформацією про необхідні організації, контактами. Від вас потрібна активна позиція та залучення до цієї роботи якомога більше жителів громади. Ваша роль в цьому як інтелігенції – головна, – наголосив С.Татусяк.

Крім розмови з вчителями, голова також оглянув приміщення школи, ознайомився із експозиціями історичного та краєзнавчого шкільних музеїв.

Довідка: У Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 145 учнів, викладає – 25 вчителів. У 2013 році 11 клас закінчили 7 дітей, у перший восени піде 13 дітей.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2013 року, 14:56 Переглядів: 1008

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація