Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк відзначив останній дзвінок у Серебрійській школі Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святі останнього дзвінка у Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ст. Могилів-Подільського району. Разом з ним на урочистості завітали голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, заступник голови районної ради Іван Чічірко, сільський голова Володимир Книш та підприємці, які допомагають навчальному закладу.

Вітаючи 11-класників із закінченням школи, Сергій Татусяк наголосив, що останній дзвінок запам’ятається їм на все життя як особлива мить, адже знає це з власного досвіду.

– Де б ви не були далі по життю – треба завжди бути наполегливим у досягненні мети. Чим би ви не займалися надалі – збережіть той фундамент, який заклала вам школа, – побажав голова облради.

Він також запросив випускників, які планують навчатися у вишах Вінниці, до співпраці зі студентськими організаціями – Студентським парламентом та Координаційно-консультативною радою органів студентського самоврядування при голові обласної Ради.

З нагоди свята Сергій Татусяк подарував школі сертифікат на спортивний інвентар і похвалив дирекцію закладу і сільському голові за те, що вони велику увагу приділяють масовому спорту у громаді.

По завершенні урочистостей голова зустрівся з педагогічним колективом Серебрійської ЗОШ, який поінформував про нинішню роботу обласної Ради. Він наголосив на посиленні контактів із румунськими партнерами, з якими як членами Євросоюзу є можливість реалізовувати спільні проекти.

– Обласна Рада готова вам в цьому сприяти. Ми допоможемо вам з тренінгами з написання проектів, інформацією про необхідні організації, контактами. Від вас потрібна активна позиція та залучення до цієї роботи якомога більше жителів громади. Ваша роль в цьому як інтелігенції – головна, – наголосив С.Татусяк.

Крім розмови з вчителями, голова також оглянув приміщення школи, ознайомився із експозиціями історичного та краєзнавчого шкільних музеїв.

Довідка: У Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 145 учнів, викладає – 25 вчителів. У 2013 році 11 клас закінчили 7 дітей, у перший восени піде 13 дітей.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2013 року, 14:56 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація