Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк відзначив останній дзвінок у Серебрійській школі Роздрукувати

24 травня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святі останнього дзвінка у Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ст. Могилів-Подільського району. Разом з ним на урочистості завітали голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, заступник голови районної ради Іван Чічірко, сільський голова Володимир Книш та підприємці, які допомагають навчальному закладу.

Вітаючи 11-класників із закінченням школи, Сергій Татусяк наголосив, що останній дзвінок запам’ятається їм на все життя як особлива мить, адже знає це з власного досвіду.

– Де б ви не були далі по життю – треба завжди бути наполегливим у досягненні мети. Чим би ви не займалися надалі – збережіть той фундамент, який заклала вам школа, – побажав голова облради.

Він також запросив випускників, які планують навчатися у вишах Вінниці, до співпраці зі студентськими організаціями – Студентським парламентом та Координаційно-консультативною радою органів студентського самоврядування при голові обласної Ради.

З нагоди свята Сергій Татусяк подарував школі сертифікат на спортивний інвентар і похвалив дирекцію закладу і сільському голові за те, що вони велику увагу приділяють масовому спорту у громаді.

По завершенні урочистостей голова зустрівся з педагогічним колективом Серебрійської ЗОШ, який поінформував про нинішню роботу обласної Ради. Він наголосив на посиленні контактів із румунськими партнерами, з якими як членами Євросоюзу є можливість реалізовувати спільні проекти.

– Обласна Рада готова вам в цьому сприяти. Ми допоможемо вам з тренінгами з написання проектів, інформацією про необхідні організації, контактами. Від вас потрібна активна позиція та залучення до цієї роботи якомога більше жителів громади. Ваша роль в цьому як інтелігенції – головна, – наголосив С.Татусяк.

Крім розмови з вчителями, голова також оглянув приміщення школи, ознайомився із експозиціями історичного та краєзнавчого шкільних музеїв.

Довідка: У Серебрійській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 145 учнів, викладає – 25 вчителів. У 2013 році 11 клас закінчили 7 дітей, у перший восени піде 13 дітей.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2013 року, 14:56 Переглядів: 912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація