Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк: «Вінницькі ЗМІ – це «козир» у співпраці Вінниччини й Румунії» Роздрукувати

17-18 червня близько 30 представників мас-медіа Вінниччини брали участь у Транскордонному економічному форумі в м.Яссах Румунії. Відвідання даного заходу співпало з реалізацією програми «Європейський досвід залучення грантових коштів для розвитку громад». Її організували спільно Міднародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», Благодійний фонд «Батьківська земля» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

У ході форуму голова Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер», котрий виступив організатором заходу, Крістіан Адомніцей та голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк дали прес-конференцію для вінницьких та румунських журналістів, котрих зібралося загальною чисельністю понад півсотні.

Господар зібрання К.Адомніцей зауважив, що подібного форуму на території Румунії, а тим більше в повіті Ясси, раніше не проводилося.

– А те, що форум викликав інтерес у такої кількості засобів масової інформації свідчить, що організація вдалася і захід пройшов успішно, – сказав Крістіан Адомніцей.

В свою чергу Сергій Татусяк подякував румунському колезі за надану вінницьким журналістам можливість взяти участь у форумі, а також вивчити досвід роботи мас-медіа Ясс та грантову діяльність повіту. Голова облради додав, що на Вінниччині ЗМІ є партнерами органів влади, адже виконують найважливішу функцію – інформують громадськість про реальний стан справ в регіоні.

– Я відкрию тобі секрет, Крістіан. Вінницькі ЗМІ – це «козир» у співпраці Вінниччини й Румунії. Вінниччина має найкращих журналістів, які вболівають за свою область. Вони допоможуть у зміцненні співпраці між нашими регіонами, адже журналісти вміють доносити інформацію до народу так, як не зможе жоден чиновник чи політик, – наголосив С.Татусяк.

Додамо, що крім Транскордонного економічного форуму, вінницькі медійники відвідали у Яссах філію національного румунського телебачення, редакції приватної газети «De Iasi» та радіо «Iasi». Також журналістам показали «Технополіс» – технологічний парк, який допомагає засновувати та організовувати новий бізнес на території повіту.

 

 

Повернутись Створено: 19 червня 2013 року, 16:12 Переглядів: 1503

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація