Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Вінницькі ЗМІ – це «козир» у співпраці Вінниччини й Румунії» Роздрукувати

17-18 червня близько 30 представників мас-медіа Вінниччини брали участь у Транскордонному економічному форумі в м.Яссах Румунії. Відвідання даного заходу співпало з реалізацією програми «Європейський досвід залучення грантових коштів для розвитку громад». Її організували спільно Міднародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», Благодійний фонд «Батьківська земля» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

У ході форуму голова Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер», котрий виступив організатором заходу, Крістіан Адомніцей та голова Вінницької обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк дали прес-конференцію для вінницьких та румунських журналістів, котрих зібралося загальною чисельністю понад півсотні.

Господар зібрання К.Адомніцей зауважив, що подібного форуму на території Румунії, а тим більше в повіті Ясси, раніше не проводилося.

– А те, що форум викликав інтерес у такої кількості засобів масової інформації свідчить, що організація вдалася і захід пройшов успішно, – сказав Крістіан Адомніцей.

В свою чергу Сергій Татусяк подякував румунському колезі за надану вінницьким журналістам можливість взяти участь у форумі, а також вивчити досвід роботи мас-медіа Ясс та грантову діяльність повіту. Голова облради додав, що на Вінниччині ЗМІ є партнерами органів влади, адже виконують найважливішу функцію – інформують громадськість про реальний стан справ в регіоні.

– Я відкрию тобі секрет, Крістіан. Вінницькі ЗМІ – це «козир» у співпраці Вінниччини й Румунії. Вінниччина має найкращих журналістів, які вболівають за свою область. Вони допоможуть у зміцненні співпраці між нашими регіонами, адже журналісти вміють доносити інформацію до народу так, як не зможе жоден чиновник чи політик, – наголосив С.Татусяк.

Додамо, що крім Транскордонного економічного форуму, вінницькі медійники відвідали у Яссах філію національного румунського телебачення, редакції приватної газети «De Iasi» та радіо «Iasi». Також журналістам показали «Технополіс» – технологічний парк, який допомагає засновувати та організовувати новий бізнес на території повіту.

 

 

Повернутись Створено: 19 червня 2013 року, 16:12 Переглядів: 1441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація