Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Вінницький зоопарк потребує модернізації» Роздрукувати

Вінницький зоопарк, який є структурним підрозділом обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», потребує оновлення матеріально-технічної бази та модернізації в цілому. Про це зауважив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час відвідин зоопарку 14 травня.

Директор Анатолій Іванець показав територію звіринця, умови утримання тварин, облаштування зоопарку загалом. На сьогодні у ньому перебувають понад 300 особин звірів, на утримання яких щороку виділяється 700 тис. грн. з обласного бюджету.

За словами Сергія Татусяка, щоб зоопарк розвивався, потрібні значно більші кошти, яких обласний бюджет не може забезпечити підприємству.

– Зоопарк потребує серйозного оновлення матеріально-технічної бази та модернізації в цілому. Тому ми будемо спільно з державною адміністрацією, з обласними управліннями розглядати питання щодо можливого створення нової структури, відокремленої від облагролісу або як дочірнього підприємства, – сказав С.Татусяк.

Голова вважає, що потрібно шукати варіанти залучення на розвиток звіринця позабюджетні кошти. Зокрема, шляхом участі у різних екологічних програмах, як міжнародних, так і українських.

Анатолій Іванець підтвердив, що зоопарк дійсно потребує нагального втручання.

– Найперше, що потрібно зробити, – це реконструкцію, оформлення зоопарку, тому що воно вже застаріле. На той час, коли він створювався, тут були дерев’яні вольєри, але вони вже віджили своє і потрібно зоопарк реконструювати до європейського типу. Власне з цього приводу і відбулась зустріч з головою обласної Ради, – сказав керівник установи.

Він додав, що ситуацію не рятують і кошти від реалізації квитків на екскурсію до звіринця. Сьогодні вартість квитка для дорослого складає 15 грн., для дітей шкільного віку – 10 грн., діти дошкільного віку відвідують безкоштовно. Фахівці кажуть, аби мати хоча б якийсь прибуток з продажу квитків потрібно підняти їхню ціну до 20-25 грн.

 

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 12:04 Переглядів: 1803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація