Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Вінницький зоопарк потребує модернізації» Роздрукувати

Вінницький зоопарк, який є структурним підрозділом обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», потребує оновлення матеріально-технічної бази та модернізації в цілому. Про це зауважив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час відвідин зоопарку 14 травня.

Директор Анатолій Іванець показав територію звіринця, умови утримання тварин, облаштування зоопарку загалом. На сьогодні у ньому перебувають понад 300 особин звірів, на утримання яких щороку виділяється 700 тис. грн. з обласного бюджету.

За словами Сергія Татусяка, щоб зоопарк розвивався, потрібні значно більші кошти, яких обласний бюджет не може забезпечити підприємству.

– Зоопарк потребує серйозного оновлення матеріально-технічної бази та модернізації в цілому. Тому ми будемо спільно з державною адміністрацією, з обласними управліннями розглядати питання щодо можливого створення нової структури, відокремленої від облагролісу або як дочірнього підприємства, – сказав С.Татусяк.

Голова вважає, що потрібно шукати варіанти залучення на розвиток звіринця позабюджетні кошти. Зокрема, шляхом участі у різних екологічних програмах, як міжнародних, так і українських.

Анатолій Іванець підтвердив, що зоопарк дійсно потребує нагального втручання.

– Найперше, що потрібно зробити, – це реконструкцію, оформлення зоопарку, тому що воно вже застаріле. На той час, коли він створювався, тут були дерев’яні вольєри, але вони вже віджили своє і потрібно зоопарк реконструювати до європейського типу. Власне з цього приводу і відбулась зустріч з головою обласної Ради, – сказав керівник установи.

Він додав, що ситуацію не рятують і кошти від реалізації квитків на екскурсію до звіринця. Сьогодні вартість квитка для дорослого складає 15 грн., для дітей шкільного віку – 10 грн., діти дошкільного віку відвідують безкоштовно. Фахівці кажуть, аби мати хоча б якийсь прибуток з продажу квитків потрібно підняти їхню ціну до 20-25 грн.

 

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 12:04 Переглядів: 1851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація