Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Вінницький зоопарк потребує модернізації» Роздрукувати

Вінницький зоопарк, який є структурним підрозділом обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», потребує оновлення матеріально-технічної бази та модернізації в цілому. Про це зауважив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час відвідин зоопарку 14 травня.

Директор Анатолій Іванець показав територію звіринця, умови утримання тварин, облаштування зоопарку загалом. На сьогодні у ньому перебувають понад 300 особин звірів, на утримання яких щороку виділяється 700 тис. грн. з обласного бюджету.

За словами Сергія Татусяка, щоб зоопарк розвивався, потрібні значно більші кошти, яких обласний бюджет не може забезпечити підприємству.

– Зоопарк потребує серйозного оновлення матеріально-технічної бази та модернізації в цілому. Тому ми будемо спільно з державною адміністрацією, з обласними управліннями розглядати питання щодо можливого створення нової структури, відокремленої від облагролісу або як дочірнього підприємства, – сказав С.Татусяк.

Голова вважає, що потрібно шукати варіанти залучення на розвиток звіринця позабюджетні кошти. Зокрема, шляхом участі у різних екологічних програмах, як міжнародних, так і українських.

Анатолій Іванець підтвердив, що зоопарк дійсно потребує нагального втручання.

– Найперше, що потрібно зробити, – це реконструкцію, оформлення зоопарку, тому що воно вже застаріле. На той час, коли він створювався, тут були дерев’яні вольєри, але вони вже віджили своє і потрібно зоопарк реконструювати до європейського типу. Власне з цього приводу і відбулась зустріч з головою обласної Ради, – сказав керівник установи.

Він додав, що ситуацію не рятують і кошти від реалізації квитків на екскурсію до звіринця. Сьогодні вартість квитка для дорослого складає 15 грн., для дітей шкільного віку – 10 грн., діти дошкільного віку відвідують безкоштовно. Фахівці кажуть, аби мати хоча б якийсь прибуток з продажу квитків потрібно підняти їхню ціну до 20-25 грн.

 

 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 12:04 Переглядів: 1976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація