Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк взяв участь у святкуванні Дня Ладижина Роздрукувати

24 серпня Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, взяв участь у святкуванні Дня Незалежності та Дня міста Ладижин.

Сергій Татусяк, вважає Ладижин перлиною Поділля.

Про це він сказав виступаючи перед громадою та гостями міста 24 серпня на площі Фонтанів, вітаючи ладижинців із Днем Незалежності та Днем міста.

"Мені надзвичайно приємно у цей святковий день бути разом з вами. Я себе не можу уявити без ладижинців, тому що місто, яке я назвав так ще будучи депутатом обласної ради від Ладижина, це перлина Поділля, воно і сьогодні є правофланговим",- сказав Сергій Татутсяк.

Крім того, голова обласної Ради від імені депутатського корпусу та Вінницької ОДА привітав ладижинців із Днем незалежності України та 773-річчям із дня заснування міста Ладижин та наголосив, що той шлях, який пройдений за роки незалежності, є дуже важливим.

"22 роки для історії це невеликий проміжок часу, але для розвитку демократичної, правової суверенної держави це вже певні підвалини і засади майбутньої держави, яка може бути найсильнішою на Європейському континенті",- наголосив Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради у своєму вітальному слові згадав про часи, коли місто Ладижин прагнуло здобути обласний статус. Та висловив переконання, що завдяки такій активній позиції міської громади, реформа місцевого самоврядування, яка є на часі, буде втілена у життя.

"Я пам'ятаю ті роки, коли ми з вами відстоювали і добилися того, що Ладижин став містом обласного значення. Воно увінчалось успіхом. Я впевнений, і завдяки підтримці ладижинців ми можемо розраховувати і на те, що сьогодні підтримає нас Президент і повноваження передасть до територіальної громади, той ресурс, ті повноваження якими ми повинні скористатися. Від нас з вами залежить перспектива і розвиток України. Я пишаюсь тим, що я маю багато хороших гарних друзів, свою родину в Ладижині, міського голову. Це той кадровий потенціал і ті люди, що творять історію",- підкреслив Татусяк.

Повернутись Створено: 25 серпня 2013 року, 14:15 Переглядів: 1267

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація