Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк взяв участь у святкуванні Дня Ладижина Роздрукувати

24 серпня Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, взяв участь у святкуванні Дня Незалежності та Дня міста Ладижин.

Сергій Татусяк, вважає Ладижин перлиною Поділля.

Про це він сказав виступаючи перед громадою та гостями міста 24 серпня на площі Фонтанів, вітаючи ладижинців із Днем Незалежності та Днем міста.

"Мені надзвичайно приємно у цей святковий день бути разом з вами. Я себе не можу уявити без ладижинців, тому що місто, яке я назвав так ще будучи депутатом обласної ради від Ладижина, це перлина Поділля, воно і сьогодні є правофланговим",- сказав Сергій Татутсяк.

Крім того, голова обласної Ради від імені депутатського корпусу та Вінницької ОДА привітав ладижинців із Днем незалежності України та 773-річчям із дня заснування міста Ладижин та наголосив, що той шлях, який пройдений за роки незалежності, є дуже важливим.

"22 роки для історії це невеликий проміжок часу, але для розвитку демократичної, правової суверенної держави це вже певні підвалини і засади майбутньої держави, яка може бути найсильнішою на Європейському континенті",- наголосив Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради у своєму вітальному слові згадав про часи, коли місто Ладижин прагнуло здобути обласний статус. Та висловив переконання, що завдяки такій активній позиції міської громади, реформа місцевого самоврядування, яка є на часі, буде втілена у життя.

"Я пам'ятаю ті роки, коли ми з вами відстоювали і добилися того, що Ладижин став містом обласного значення. Воно увінчалось успіхом. Я впевнений, і завдяки підтримці ладижинців ми можемо розраховувати і на те, що сьогодні підтримає нас Президент і повноваження передасть до територіальної громади, той ресурс, ті повноваження якими ми повинні скористатися. Від нас з вами залежить перспектива і розвиток України. Я пишаюсь тим, що я маю багато хороших гарних друзів, свою родину в Ладижині, міського голову. Це той кадровий потенціал і ті люди, що творять історію",- підкреслив Татусяк.

Повернутись Створено: 25 серпня 2013 року, 14:15 Переглядів: 1295

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація