Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Уряду Роздрукувати

12 червня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

В ході засідання Кабінет Міністрів України затвердив середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного та галузевого рівнів. Визначені вектори, зокрема, в інформаційній та інформаційно-аналітичній технологіях, суперкомп’ютерних програмних технічних засобах, грід- та клауд-технологіях, технологіях та засобах математичного моделювання та системного аналізу для розв’язання надскладних завдань.

Крім того, Уряд створив Фонд підтримки малого інноваційного бізнесу – першу в Україні спеціалізовану установу, діяльність якої націлена на підтримку наукоємних малих підприємств, які впроваджують інноваційні старт-апи.

Окремо Микола Азаров наголосив на важливості національного проекту «Технополіс», який передбачає створення 5 інноваційних технологічних парків у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Донецьку. У них буде створено спеціальні умови ведення інноваційного бізнесу.

Також вдвічі збільшено державне замовлення на підготовку у вузах фахівців для ІТ-індустрії. А за п’ять наступних років планується збільшення чисельності у підготовці таких фахівців у чотири рази, причому на якісно новій лабораторно-навчальній базі, адаптованій до випереджувального розвитку індустрії програмного забезпечення. 

Повернутись Створено: 13 червня 2013 року, 11:20 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація