Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Уряду Роздрукувати

12 червня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

В ході засідання Кабінет Міністрів України затвердив середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного та галузевого рівнів. Визначені вектори, зокрема, в інформаційній та інформаційно-аналітичній технологіях, суперкомп’ютерних програмних технічних засобах, грід- та клауд-технологіях, технологіях та засобах математичного моделювання та системного аналізу для розв’язання надскладних завдань.

Крім того, Уряд створив Фонд підтримки малого інноваційного бізнесу – першу в Україні спеціалізовану установу, діяльність якої націлена на підтримку наукоємних малих підприємств, які впроваджують інноваційні старт-апи.

Окремо Микола Азаров наголосив на важливості національного проекту «Технополіс», який передбачає створення 5 інноваційних технологічних парків у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Донецьку. У них буде створено спеціальні умови ведення інноваційного бізнесу.

Також вдвічі збільшено державне замовлення на підготовку у вузах фахівців для ІТ-індустрії. А за п’ять наступних років планується збільшення чисельності у підготовці таких фахівців у чотири рази, причому на якісно новій лабораторно-навчальній базі, адаптованій до випереджувального розвитку індустрії програмного забезпечення. 

Повернутись Створено: 13 червня 2013 року, 11:20 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація