Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Уряду Роздрукувати

12 червня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

В ході засідання Кабінет Міністрів України затвердив середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного та галузевого рівнів. Визначені вектори, зокрема, в інформаційній та інформаційно-аналітичній технологіях, суперкомп’ютерних програмних технічних засобах, грід- та клауд-технологіях, технологіях та засобах математичного моделювання та системного аналізу для розв’язання надскладних завдань.

Крім того, Уряд створив Фонд підтримки малого інноваційного бізнесу – першу в Україні спеціалізовану установу, діяльність якої націлена на підтримку наукоємних малих підприємств, які впроваджують інноваційні старт-апи.

Окремо Микола Азаров наголосив на важливості національного проекту «Технополіс», який передбачає створення 5 інноваційних технологічних парків у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Донецьку. У них буде створено спеціальні умови ведення інноваційного бізнесу.

Також вдвічі збільшено державне замовлення на підготовку у вузах фахівців для ІТ-індустрії. А за п’ять наступних років планується збільшення чисельності у підготовці таких фахівців у чотири рази, причому на якісно новій лабораторно-навчальній базі, адаптованій до випереджувального розвитку індустрії програмного забезпечення. 

Повернутись Створено: 13 червня 2013 року, 11:20 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація