Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні уряду Роздрукувати

5 червня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У ході порядку денного міністри розглянули питання боротьби з інфекційними недугами, зокрема, створили міжвідомчу робочу групу для визначення шляхів модернізації вітчизняної системи імунопрофілактики населення та забезпечення пропаганди профілактичних щеплень.

Також Кабінет Міністрів схвалив Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів, яка спрямована як на забезпечення належного рівня такого захисту, так і на ефективне запобігання появі на українському ринку небезпечних, фальсифікованих товарів, або товарів неналежної якості.

Іще було розглянуто проект постанови, якою запроваджується  декларативний принцип відповідності вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Для початку господарської діяльності не потрібно буде дозволу – лише декларація.

Також у ході засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров поінформував членів уряду і запрошених про результати засідання глав урядів держав СНД, у ході якого було підписано Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією і Україною.

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 12:20 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація