Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні уряду Роздрукувати

5 червня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У ході порядку денного міністри розглянули питання боротьби з інфекційними недугами, зокрема, створили міжвідомчу робочу групу для визначення шляхів модернізації вітчизняної системи імунопрофілактики населення та забезпечення пропаганди профілактичних щеплень.

Також Кабінет Міністрів схвалив Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів, яка спрямована як на забезпечення належного рівня такого захисту, так і на ефективне запобігання появі на українському ринку небезпечних, фальсифікованих товарів, або товарів неналежної якості.

Іще було розглянуто проект постанови, якою запроваджується  декларативний принцип відповідності вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Для початку господарської діяльності не потрібно буде дозволу – лише декларація.

Також у ході засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров поінформував членів уряду і запрошених про результати засідання глав урядів держав СНД, у ході якого було підписано Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією і Україною.

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 12:20 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація