Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні уряду Роздрукувати

5 червня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів України, участь у якому взяв голова обласної Ради, уповноважений Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.

У ході порядку денного міністри розглянули питання боротьби з інфекційними недугами, зокрема, створили міжвідомчу робочу групу для визначення шляхів модернізації вітчизняної системи імунопрофілактики населення та забезпечення пропаганди профілактичних щеплень.

Також Кабінет Міністрів схвалив Концепцію державної політики у сфері захисту прав споживачів, яка спрямована як на забезпечення належного рівня такого захисту, так і на ефективне запобігання появі на українському ринку небезпечних, фальсифікованих товарів, або товарів неналежної якості.

Іще було розглянуто проект постанови, якою запроваджується  декларативний принцип відповідності вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Для початку господарської діяльності не потрібно буде дозволу – лише декларація.

Також у ході засідання Прем’єр-міністр Микола Азаров поінформував членів уряду і запрошених про результати засідання глав урядів держав СНД, у ході якого було підписано Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією і Україною.

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 12:20 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація