Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк взяв участь в сесії Чечельницької районної ради Роздрукувати

17 вересня відбулась 15 сесія Чечельницької районної ради 6 скликання. В її роботі взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Серед основних питань порядку денного депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм з розвитку і підтримки агропромислового виробництва,  підтримки сім’ї, дітей та молоді на 2012- 2016 роки та ухвалили зміни до трьох районних програм. А саме: Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів  та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони району на 2011-2015 роки; Єдиної комплексної правоохоронної програми; розвитку освіти на 2012- 2017 роки.

Депутати також затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року та заслухали звіт про діяльність постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зміцнення законності та правопорядку.

Звертаючись до депутатського корпусу, сільських, селищних голів Сергій Татусяк висловив свою точку зору на існуючу модель влади, підкресливши при цьому, що її зміна має відбуватися на засадах децентралізації, деконцентрації владних повноважень, субсидіарності, консолідації ресурсного забезпечення, передачі повноважень і ресурсів на місця.

При цьому голова обласної Ради наголосив, що саме такі критерії закладені в Концепції реформування місцевого самоврядування, яка була прийнята на сесії обласної Ради ще в 2010 році і стала базою для підготовки  проекту Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», який буде підписаний в жовтні нинішнього року.

- Саме головне,що є політична воля Президента України Віктора Федоровича Януковича, інакше ми б і не говорили про зміну моделі влади, - зазначив Сергій Татусяк

На завершення очільник обласної Ради поінформував присутніх про дискусії, які відбуваються з приводу підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

На думку Сергія Татусяка - необхідно шукати компроміс між європейським та російським напрямом зовнішньої політики. Цей компроміс не повинен бути ціною відмови від європейського вибору. Асоціація з ЄС повинна бути. Так само як і європейська інтеграція України. При цьому є можливість поєднати євроінтеграцію з одного боку та партнерство з Митним союзом із іншого.

Голова обласної Ради порекомендував керівникам територіальних громад району залучити до роботи в своїх громадах людину, яка б займалася інвестиціями та соціально-економічним розвитком громади шляхом написання грантових програм. 

Повернутись Створено: 17 вересня 2013 року, 20:35 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація