Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк взяв участь в сесії Хмільницької міської ради Роздрукувати

12 вересня відбулась 44 чергова сесія міської ради 6 скликання. В її роботі взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Серед основних питань порядку денного депутати заслухали інформацію про роботу керівників засобів масової інформації щодо висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб місцевого самоврядування у засобах масової інформації, про розробку проекту щодо залучення інвестицій в місто-курорт Хмільник, про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг у м. Хмільнику і технічний регламент його роботи та ухвалили зміни до чотирьох міських програм. А саме: Комплексної програми покращення умов медичного обслуговування жителів міста на 2012-2015 роки, Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки м. Хмільника та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури оперативно-рятувальної служби м. Хмільника на 2012 - 2016 роки, Міської комплексної програми «Добро» на 2013 рік, Програми регулювання земельних відносин та управління комунальною власністю у місті Хмільнику на 2013-2016 роки.

Депутати також затвердили звіт про виконання бюджету міста Хмільника за І півріччя 2013 року.

Звертаючись до депутатського корпусу голова обласної Ради підкреслив, що діяльність Ради направлена на прискорення реформування місцевого самоврядування в Україні, яке має відбуватися на засадах децентралізації, деконцентрації владних повноважень, субсидіарності, консолідації ресурсного забезпечення і стратегічного планування розвитку територіальних громад.

При цьому Сергій Татусяк зазначив, що Вінниччина може стати пілотним регіоном в реалізації реформи регіональної влади, тобто взяти участь в експерименті щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування.

В області здійснюється широка просвітницька та організаційна робота в рамках Концепції реформування місцевого самоврядування на рівні адміністративно-територіальних одиниць із залученням громадських організацій, експертів-науковців і практиків.

Проводиться також загальнообласна кампанія зі створення програмного документа - Стратегії розвитку Вінницької області на період до 2020 року, яка буде внесена на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Голова обласної ради наголосив, що необхідно удосконалювати прийняті стратегії розвитку, активніше залучати позабюджетні кошти за рахунок грантової діяльності через міжнародні, вітчизняні та обласні фонди.

Він зазначив, що така практика роботи є об’єктивною необхідністю і її в повній мірі необхідно перенести на рівень територіальних громад та закликав усіх учасників до високої відповідальності за вирішення проблемних питань місцевого значення, оскільки за цим стоять долі громадян.

Голова обласної Ради поінформував присутніх про участь делегації області в 23 Економічному Форумі у м. Криниця Здруй (Малопольське воєводство Республіки Польща).

При цьому він зазначив, що в наступному році, за домовленістю обласної влади з Кабінетом Міністрів України та інститутом стратегічних досліджень на День Європи аналогічний Форум буде проводитись на базі Хмільника і попросив депутатів долучитись до його проведення.

Повернутись Створено: 12 вересня 2013 року, 19:26 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація