Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Татусяк взяв участь засіданні Ради регіонів у Борисполі Роздрукувати

16 жовтня відбулося чергове засідання Ради регіонів за участю Президента України Віктора Януковича. Цього разу захід за участю Глави держави сумістили з його робочою поїздкою до Київської області, відтак засідання відбулося у місті Бориспіль.

Участь у засіданні та ознайомленні з адміністративно-господарською діяльністю Київщини взяв і голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк. Разом з колегами з інших регіонів він відвідав місцеве фармацевтичне підприємство, ознайомився з роботою дошкільного навчального закладу та будинку сімейного типу. Крім того, очільникам регіонів продемонстрували виконання соціальних ініціатив Президента, а саме: будівництво соціального житла.

У ході засідання Ради регіонів Президент України висловився за необхідність розглянути питання ефективності діяльності керівників місцевих органів влади.

– Найближчим часом ми будемо підбивати підсумки регіонів за цей рік. Ми обговоримо це питання у вузькому колі, у нас є багато претензій до голів обласних державних адміністрацій, по окремим є дуже негативні висновки, і це окрема розмова, і вона буде найближчим часом, – сказав Глава держави.

Віктор Янукович наголосив, що вже давно визначені принципи роботи та критерії оцінки керівників областей.

– І якщо наші голови не відповідають цим критеріям і оцінкам, будемо приймати рішення і готувати пропозиції. Нікого не треба умовляти працювати. Ми багато вже пройшли разом часу, щоб не розуміти, чи здатен ефективно працювати, чи ні, але від цього не повинні страждати люди, – сказав Президент.

Він також наголосив на важливості розвитку необхідної інфраструктури в сільській місцевості.

– Якщо ми не будемо вкладати кошти в сільську інфраструктуру, якщо ми не будемо будувати дороги, якщо ми не будемо будувати житло для селян, село не буде розвиватися, – сказав Глава держави під час засідання Ради регіонів.

Президент звернувся до Міністерства регіонального розвитку, Міністерства агропромислової політики з вимогою спільно розробити програми розвитку інфраструктури села, будівництва житла для людей та об'єктів інфраструктури.

Крім того, Президент наголосив на важливості розробки програми будівництва місцевих доріг на наступний рік.

– Нам треба на 2014 рік мати окрему програму будівництва місцевих доріг, – сказав Глава держави.

Він додав, що активно долучитися до виконання поставлених завдань зобов’язаний Державний фонд регіонального розвитку, який, за словами Президента, «повинен запрацювати на повну потужність у 2014 році».

 

 

Повернутись Створено: 16 жовтня 2013 року, 17:24 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація