Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк взяв участь засіданні Ради регіонів у Борисполі Роздрукувати

16 жовтня відбулося чергове засідання Ради регіонів за участю Президента України Віктора Януковича. Цього разу захід за участю Глави держави сумістили з його робочою поїздкою до Київської області, відтак засідання відбулося у місті Бориспіль.

Участь у засіданні та ознайомленні з адміністративно-господарською діяльністю Київщини взяв і голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк. Разом з колегами з інших регіонів він відвідав місцеве фармацевтичне підприємство, ознайомився з роботою дошкільного навчального закладу та будинку сімейного типу. Крім того, очільникам регіонів продемонстрували виконання соціальних ініціатив Президента, а саме: будівництво соціального житла.

У ході засідання Ради регіонів Президент України висловився за необхідність розглянути питання ефективності діяльності керівників місцевих органів влади.

– Найближчим часом ми будемо підбивати підсумки регіонів за цей рік. Ми обговоримо це питання у вузькому колі, у нас є багато претензій до голів обласних державних адміністрацій, по окремим є дуже негативні висновки, і це окрема розмова, і вона буде найближчим часом, – сказав Глава держави.

Віктор Янукович наголосив, що вже давно визначені принципи роботи та критерії оцінки керівників областей.

– І якщо наші голови не відповідають цим критеріям і оцінкам, будемо приймати рішення і готувати пропозиції. Нікого не треба умовляти працювати. Ми багато вже пройшли разом часу, щоб не розуміти, чи здатен ефективно працювати, чи ні, але від цього не повинні страждати люди, – сказав Президент.

Він також наголосив на важливості розвитку необхідної інфраструктури в сільській місцевості.

– Якщо ми не будемо вкладати кошти в сільську інфраструктуру, якщо ми не будемо будувати дороги, якщо ми не будемо будувати житло для селян, село не буде розвиватися, – сказав Глава держави під час засідання Ради регіонів.

Президент звернувся до Міністерства регіонального розвитку, Міністерства агропромислової політики з вимогою спільно розробити програми розвитку інфраструктури села, будівництва житла для людей та об'єктів інфраструктури.

Крім того, Президент наголосив на важливості розробки програми будівництва місцевих доріг на наступний рік.

– Нам треба на 2014 рік мати окрему програму будівництва місцевих доріг, – сказав Глава держави.

Він додав, що активно долучитися до виконання поставлених завдань зобов’язаний Державний фонд регіонального розвитку, який, за словами Президента, «повинен запрацювати на повну потужність у 2014 році».

 

 

Повернутись Створено: 16 жовтня 2013 року, 17:24 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація