24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк взяв участь засіданні Ради регіонів у Борисполі Роздрукувати

16 жовтня відбулося чергове засідання Ради регіонів за участю Президента України Віктора Януковича. Цього разу захід за участю Глави держави сумістили з його робочою поїздкою до Київської області, відтак засідання відбулося у місті Бориспіль.

Участь у засіданні та ознайомленні з адміністративно-господарською діяльністю Київщини взяв і голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк. Разом з колегами з інших регіонів він відвідав місцеве фармацевтичне підприємство, ознайомився з роботою дошкільного навчального закладу та будинку сімейного типу. Крім того, очільникам регіонів продемонстрували виконання соціальних ініціатив Президента, а саме: будівництво соціального житла.

У ході засідання Ради регіонів Президент України висловився за необхідність розглянути питання ефективності діяльності керівників місцевих органів влади.

– Найближчим часом ми будемо підбивати підсумки регіонів за цей рік. Ми обговоримо це питання у вузькому колі, у нас є багато претензій до голів обласних державних адміністрацій, по окремим є дуже негативні висновки, і це окрема розмова, і вона буде найближчим часом, – сказав Глава держави.

Віктор Янукович наголосив, що вже давно визначені принципи роботи та критерії оцінки керівників областей.

– І якщо наші голови не відповідають цим критеріям і оцінкам, будемо приймати рішення і готувати пропозиції. Нікого не треба умовляти працювати. Ми багато вже пройшли разом часу, щоб не розуміти, чи здатен ефективно працювати, чи ні, але від цього не повинні страждати люди, – сказав Президент.

Він також наголосив на важливості розвитку необхідної інфраструктури в сільській місцевості.

– Якщо ми не будемо вкладати кошти в сільську інфраструктуру, якщо ми не будемо будувати дороги, якщо ми не будемо будувати житло для селян, село не буде розвиватися, – сказав Глава держави під час засідання Ради регіонів.

Президент звернувся до Міністерства регіонального розвитку, Міністерства агропромислової політики з вимогою спільно розробити програми розвитку інфраструктури села, будівництва житла для людей та об'єктів інфраструктури.

Крім того, Президент наголосив на важливості розробки програми будівництва місцевих доріг на наступний рік.

– Нам треба на 2014 рік мати окрему програму будівництва місцевих доріг, – сказав Глава держави.

Він додав, що активно долучитися до виконання поставлених завдань зобов’язаний Державний фонд регіонального розвитку, який, за словами Президента, «повинен запрацювати на повну потужність у 2014 році».

 

 

Повернутись Створено: 16 жовтня 2013 року, 17:24 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація