Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк: «Я твердо переконаний в необхідності реформи місцевого самоврядування» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк назвав просвітницьку та організаційну роботу в рамках Концепції реформування місцевого самоврядування одним з пріоритетів діяльності обласної Ради 6 скликання. На цьому він наголосив під час свого щорічного звіту про роботу.

– Я твердо переконаний в необхідності прискорення реформи місцевого самоврядування, яка дозволить: забезпечити організаційну і матеріальну автономію органів місцевого самоврядування, їх спроможність самостійно вирішувати питання місцевого значення; наблизити адміністративні та соціальні послуги до жителів територіальних громад; підвищити якість цих послуг, – наголосив С.Татусяк.

Він нагадав, що наразі готовий проект Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні». І, завдячуючи наполегливій позиції Вінницької області, до неї увійшли основні положення Концепції, яку облради ухвалила (першою і єдиною в Україні!) ще у січні 2011 року.

– Нашій роботі дана висока оцінка. На засіданні Ради регіонів 21 березня Вінниччину визнано регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування. Це – наш статус та імідж. Це – визнання напрацювань обласної Ради як центральними органами влади, так й іншими регіонами країни, – наголосив голова облради.

Він додав, що цю роботу помітили також за межами України. За підсумками моніторингу Ради Європи було зроблено висновок: єдина область України, яка краще всіх готова до проведення адміністративно-територіальної реформи – Вінницька.

Загалом, як віце-президент Української асоціації районних та обласних рад, повноважний представник Національного конгресу місцевого самоврядування на засіданнях Уряду С.Татусяк вніс пропозиції і зауваження до 15 законопроектів у сфері місцевого самоврядування та регіонального управління.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2013 року, 14:37 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація