Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Я твердо переконаний в необхідності реформи місцевого самоврядування» Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк назвав просвітницьку та організаційну роботу в рамках Концепції реформування місцевого самоврядування одним з пріоритетів діяльності обласної Ради 6 скликання. На цьому він наголосив під час свого щорічного звіту про роботу.

– Я твердо переконаний в необхідності прискорення реформи місцевого самоврядування, яка дозволить: забезпечити організаційну і матеріальну автономію органів місцевого самоврядування, їх спроможність самостійно вирішувати питання місцевого значення; наблизити адміністративні та соціальні послуги до жителів територіальних громад; підвищити якість цих послуг, – наголосив С.Татусяк.

Він нагадав, що наразі готовий проект Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні». І, завдячуючи наполегливій позиції Вінницької області, до неї увійшли основні положення Концепції, яку облради ухвалила (першою і єдиною в Україні!) ще у січні 2011 року.

– Нашій роботі дана висока оцінка. На засіданні Ради регіонів 21 березня Вінниччину визнано регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування. Це – наш статус та імідж. Це – визнання напрацювань обласної Ради як центральними органами влади, так й іншими регіонами країни, – наголосив голова облради.

Він додав, що цю роботу помітили також за межами України. За підсумками моніторингу Ради Європи було зроблено висновок: єдина область України, яка краще всіх готова до проведення адміністративно-територіальної реформи – Вінницька.

Загалом, як віце-президент Української асоціації районних та обласних рад, повноважний представник Національного конгресу місцевого самоврядування на засіданнях Уряду С.Татусяк вніс пропозиції і зауваження до 15 законопроектів у сфері місцевого самоврядування та регіонального управління.

 

 

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2013 року, 14:37 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація