Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Якщо ми щось не те робимо – давайте це змінювати» Роздрукувати

5 серпня відбулося розширене засідання колегії Департаменту охорони здоров'я і курортів Вінницької облдержадміністрації, участь у якій взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Основною темою зібрання було підсумки роботи галузі у першому півріччі 2013 року, про що доповіла директор Департаменту охорони здоров'я і курортів Лідія Діденко.

Доповнюючи її виступ, Сергій Татусяк зауважив, що на сьогодні головною складністю медичної сфери області є те, що регіон знаходиться у підлотному проекті. І це відчувають не тільки пацієнти, а насамперед медики, котрим, попри складнощі, вдається демонструвати позитивну динаміку у галузі.

– Сьогодні обласна адміністрація, обласна Рада велику увагу приділяють галузі охорони здоров’я. Я про це відповідально заявляю. І розпочали ми з наведення порядку – елементарного порядку – у ФАПах, амбулаторіях, лікарнях… І це є первинне. Без цього ми не зможемо говорити про подальший розвиток – забезпечення медичним обладнанням, збільшення коштів на ліки, витратні матеріали тощо, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що позитивом є те, що по двох роках пілотного проекту вдалося подолати «негатив, який панував серед самих працівників системи охорони здоров’я». Разом з тим, вважає голова облради, інформаційна робота серед медичної когорти Вінниччини не має припинятися.

– У нас сьогодні відбулася відверта розмова, Лідія Діденко зробила детальний аналіз стану справ у галузі… Переконаний, зустрічі у такому форматі, з таким детальним аналізом, потрібно провести безпосередньо у кожному районі. Потрібно донести інформацію до кожного з ваших колег, підлеглих, – звернувся до медиків С.Татусяк.

Він також додав, що допоки Вінниччина знаходиться в пілотному проекті, вона має право подавати свої пропозиції щодо розвитку галузі до Кабміну та Президента.

– Я прошу вас усвідомити – ми у пілотному проекті, а тому маємо право на помилки і право на їхнє виправлення. Якщо ми щось не те робимо – давайте це змінювати. З єдиним я ніколи не погоджуся – це поверненням до старої системи охорони здоров’я, якою незадоволені 90% українців, тому залишити її, як є, ми не маємо права, – резюмував С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2013 року, 17:20 Переглядів: 1580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація