Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Якщо ми щось не те робимо – давайте це змінювати» Роздрукувати

5 серпня відбулося розширене засідання колегії Департаменту охорони здоров'я і курортів Вінницької облдержадміністрації, участь у якій взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Основною темою зібрання було підсумки роботи галузі у першому півріччі 2013 року, про що доповіла директор Департаменту охорони здоров'я і курортів Лідія Діденко.

Доповнюючи її виступ, Сергій Татусяк зауважив, що на сьогодні головною складністю медичної сфери області є те, що регіон знаходиться у підлотному проекті. І це відчувають не тільки пацієнти, а насамперед медики, котрим, попри складнощі, вдається демонструвати позитивну динаміку у галузі.

– Сьогодні обласна адміністрація, обласна Рада велику увагу приділяють галузі охорони здоров’я. Я про це відповідально заявляю. І розпочали ми з наведення порядку – елементарного порядку – у ФАПах, амбулаторіях, лікарнях… І це є первинне. Без цього ми не зможемо говорити про подальший розвиток – забезпечення медичним обладнанням, збільшення коштів на ліки, витратні матеріали тощо, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що позитивом є те, що по двох роках пілотного проекту вдалося подолати «негатив, який панував серед самих працівників системи охорони здоров’я». Разом з тим, вважає голова облради, інформаційна робота серед медичної когорти Вінниччини не має припинятися.

– У нас сьогодні відбулася відверта розмова, Лідія Діденко зробила детальний аналіз стану справ у галузі… Переконаний, зустрічі у такому форматі, з таким детальним аналізом, потрібно провести безпосередньо у кожному районі. Потрібно донести інформацію до кожного з ваших колег, підлеглих, – звернувся до медиків С.Татусяк.

Він також додав, що допоки Вінниччина знаходиться в пілотному проекті, вона має право подавати свої пропозиції щодо розвитку галузі до Кабміну та Президента.

– Я прошу вас усвідомити – ми у пілотному проекті, а тому маємо право на помилки і право на їхнє виправлення. Якщо ми щось не те робимо – давайте це змінювати. З єдиним я ніколи не погоджуся – це поверненням до старої системи охорони здоров’я, якою незадоволені 90% українців, тому залишити її, як є, ми не маємо права, – резюмував С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2013 року, 17:20 Переглядів: 1742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація