Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк закликав студентів до активної життєвої позиції Роздрукувати

14 червня відбулась чергова зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка із студентським активом області. Цього разу він поспілкувався із студентами інституту фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного інституту.

Під час діалогу із молоддю Сергій Пилипович наголосив, що в діяльності обласної Ради велика роль відводиться студентському самоврядуванню, бо це – важливий інструмент у розбудові громадянського суспільства.

– Мета нашої зустрічі – ближче ввійти в студентське середовище, щоб почути ваші пропозиції й ініціативи, які заставлять владу змінювати пріоритети щодо обрання плану соціально-економічного розвитку держави та майбутньої перспективи нашого суспільства, бо саме молодь визначає, що саме їй найбільше потрібно на даному етапі, – зауважив Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради вислухав всі побажання студентів і пообіцяв зі своєї сторони зробити все можливе для їхньої реалізації, а також відповів на всі запитання, що хвилювали молодь. Він попросив студентів долучатися до співпраці і проявляти більше громадської активності.

– Я хотів би, щоб зустрічі у такому форматі відбувалися постійно. І якщо ви будете проявляти волю і відстоювати свою позицію – вас чекає краще життя, – запевнив С. Татусяк.

 

Повернутись Створено: 14 червня 2013 року, 18:49 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація