Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк закликав студентів до активної життєвої позиції Роздрукувати

14 червня відбулась чергова зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка із студентським активом області. Цього разу він поспілкувався із студентами інституту фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного інституту.

Під час діалогу із молоддю Сергій Пилипович наголосив, що в діяльності обласної Ради велика роль відводиться студентському самоврядуванню, бо це – важливий інструмент у розбудові громадянського суспільства.

– Мета нашої зустрічі – ближче ввійти в студентське середовище, щоб почути ваші пропозиції й ініціативи, які заставлять владу змінювати пріоритети щодо обрання плану соціально-економічного розвитку держави та майбутньої перспективи нашого суспільства, бо саме молодь визначає, що саме їй найбільше потрібно на даному етапі, – зауважив Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради вислухав всі побажання студентів і пообіцяв зі своєї сторони зробити все можливе для їхньої реалізації, а також відповів на всі запитання, що хвилювали молодь. Він попросив студентів долучатися до співпраці і проявляти більше громадської активності.

– Я хотів би, щоб зустрічі у такому форматі відбувалися постійно. І якщо ви будете проявляти волю і відстоювати свою позицію – вас чекає краще життя, – запевнив С. Татусяк.

 

Повернутись Створено: 14 червня 2013 року, 18:49 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація