Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк закликав студентів до активної життєвої позиції Роздрукувати

14 червня відбулась чергова зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка із студентським активом області. Цього разу він поспілкувався із студентами інституту фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного інституту.

Під час діалогу із молоддю Сергій Пилипович наголосив, що в діяльності обласної Ради велика роль відводиться студентському самоврядуванню, бо це – важливий інструмент у розбудові громадянського суспільства.

– Мета нашої зустрічі – ближче ввійти в студентське середовище, щоб почути ваші пропозиції й ініціативи, які заставлять владу змінювати пріоритети щодо обрання плану соціально-економічного розвитку держави та майбутньої перспективи нашого суспільства, бо саме молодь визначає, що саме їй найбільше потрібно на даному етапі, – зауважив Сергій Татусяк.

Голова обласної Ради вислухав всі побажання студентів і пообіцяв зі своєї сторони зробити все можливе для їхньої реалізації, а також відповів на всі запитання, що хвилювали молодь. Він попросив студентів долучатися до співпраці і проявляти більше громадської активності.

– Я хотів би, щоб зустрічі у такому форматі відбувалися постійно. І якщо ви будете проявляти волю і відстоювати свою позицію – вас чекає краще життя, – запевнив С. Татусяк.

 

Повернутись Створено: 14 червня 2013 року, 18:49 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація