Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк закликав владу Козятинщини «посадити паростки порозуміння» Роздрукувати

3 квітня керівники Козятинського району звітували перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та адміністративним активом району про підсумки діяльності у І кварталі. Зокрема, доповідали голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк та Козятинський міський голова Олександр Гвелісіані.

У ході наради прозвучало чимало зауважень та критики щодо окремих питань соціально-економічного життя району та міста. Зокрема, було вказано на повільне просування ремонтів сільських ФАПів та амбулаторій, облаштування внутрішніх туалетів у школах. Також голова облдержадміністрації звернув увагу районних колег на необхідність інвентаризації закладів культури, незадовільну роботу з організації пунктів збору молока, низьку зайнятість населення в агропромисловому комплексі та наявність зарплат, нижчих мінімальної. В свою чергу очільники району скаржились на скудність місцевих бюджетів та відсутність державних субвенцій на вирішення нагальних проблем району.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що негативні тенденції району підсилює конфронтація між керівниками району, міста Козятина та сільськими й селищними головами.

– Результати стануть позитивними, коли ви будете чути один одного і не будете сторонніми спостерігачами, – сказав С.Татусяк.

Він закликав колег досягти консенсусу, адже від конфлікту посадовців страждають справи району і нормальне життєзабезпечення його жителів.

– Посадіть ці паростки порозуміння. Започаткуйте таку співпрацю, яку ми маємо на рівні обласного керівництва, на рівні область – центральна влада. Це тільки на користь жителям, – наголосив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:39 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація