Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк закликав владу Козятинщини «посадити паростки порозуміння» Роздрукувати

3 квітня керівники Козятинського району звітували перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та адміністративним активом району про підсумки діяльності у І кварталі. Зокрема, доповідали голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк та Козятинський міський голова Олександр Гвелісіані.

У ході наради прозвучало чимало зауважень та критики щодо окремих питань соціально-економічного життя району та міста. Зокрема, було вказано на повільне просування ремонтів сільських ФАПів та амбулаторій, облаштування внутрішніх туалетів у школах. Також голова облдержадміністрації звернув увагу районних колег на необхідність інвентаризації закладів культури, незадовільну роботу з організації пунктів збору молока, низьку зайнятість населення в агропромисловому комплексі та наявність зарплат, нижчих мінімальної. В свою чергу очільники району скаржились на скудність місцевих бюджетів та відсутність державних субвенцій на вирішення нагальних проблем району.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що негативні тенденції району підсилює конфронтація між керівниками району, міста Козятина та сільськими й селищними головами.

– Результати стануть позитивними, коли ви будете чути один одного і не будете сторонніми спостерігачами, – сказав С.Татусяк.

Він закликав колег досягти консенсусу, адже від конфлікту посадовців страждають справи району і нормальне життєзабезпечення його жителів.

– Посадіть ці паростки порозуміння. Започаткуйте таку співпрацю, яку ми маємо на рівні обласного керівництва, на рівні область – центральна влада. Це тільки на користь жителям, – наголосив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 4 квітня 2013 року, 16:39 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація