Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк зажадав критики влади Роздрукувати

Таку позицію голова обласної Ради Сергій Татусяк озвучив 23 листопада на селекторній нараді «Стан інформування громадськості про діяльність органів місцевого самоврядування та хід передплати комунальних друкованих видань на 2011 рік».

Селекторна нарада відбулася за участю редакторів комунальних друкованих видань області, голів районних рад, заступників голів райдержадміністрацій, начальників відділень «Укрпошти», керівників управлінь та відділів районів.
Головне питання, якому шукали вирішення спільними зусиллями, – донести до кожного жителя області оперативну та об’єктивну інформацію про роботу місцевої влади, починаючи від сільської ради і закінчуючи обласною Радою та адміністрацією. Найпершим чином – посередництвом комунальних газет.
– Регіональні та місцеві друковані засоби масової інформації завжди були головною трибуною для влади. На сторінках газет відбувався діалог влади з мешканцями, – зазначив Сергій Татусяк.
Втім на сьогодні не всі «районки» належно виконують інформаційно-просвітницьку функцію, покладену на них. У Мурованокуриловецькому, Іллінецькому, Могилів-Подільському, Оратівському, Теплицькому, Чернівецькому та Чечельницькому районах жителі практично не бачать своїх районних газет та обласної газети «Вінниччина». Є села, де виписуються 1-2 примірники, а є й такі, де передплата нульова.
За даними Вінницької дирекції «Укрпошти» передплата на друковані видання знизилася у порівнянні з листопадом минулого року на 32 тис. екземплярів. Відтак Вінниччина займає 14-те місце в Україні за показниками передплати преси.
Голова обласної Ради поставив завдання районним радам та редакціям комунальних газет протягом місяця розробити та вжити заходи щодо збільшення передплати. Також Сергій Татусяк звернув увагу редакторів та журналістів на інформативну наповнюваність газет, зміст яких значною мірою впливає на число читацької аудиторії.
– Ви повинні завойовувати і відстоювати свого читача. Насамперед, поміняйте підхід до висвітлення діяльності влади. Не треба нас прикрашати і захвалювати. Ми знаємо свої недоліки, тому прошу висвітлювати владу об’єктивно і реально. Хочу бачити критику, – звернувся спікер облради до творчих колективів редакцій.
Також С.Татусяк повідомив, що усіма вищезазначеними питаннями займатиметься постійна комісія обласної Ради, склад якої буде сформовано після 2-го засідання 1-ї сесії облради.

 

Повернутись Створено: 24 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація