Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк здійснив прийом громадян Роздрукувати

27 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив останній в цьому році прийом громадян. На зустріч з головою прибули жителі міста Вінниці та Іллінецького, Тростянецького, Липовецького, Вінницького районів.

Люди звернулися зі скаргами на нарахування пенсії, багаторічний борг із зарплати, забезпечення пільговими путівками для санаторно-курортного лікування. Традиційно найбільше було заяв щодо земельних питань.

Також вкотре на прийом до голови обласної Ради прийшли представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». Раніше С.Татусяк вже представляв вимоги організації у профільних комітетах Верховної Ради та міністерствах. Відповідь звідти заявників не влаштовує, відтак цього разу вони просили С.Татусяка донести їхні прохання особисто до Президента України.

Вимоги вінничан стосуються: належного розслідування кримінальних справ, пов’язаних зі вбивством їхніх родичів; відшкодування державою моральної компенсації потерпілим від важких злочинів. Сергій Татусяк пообіцяв донести звернення ГО «Батьки вбитих дітей Вінниччини» до Президента та повідомити заявників про результати.

Ще одне питання організації – місцевого рівня. Батьки хочуть встановити у місті Вінниці «Дошку пам’яті жертвам важких злочинів». Голова облради поінформував співрозмовників, що дозвіл на це надає Вінницька міська рада. Як тільки таке рішення мерії буде, С.Татусяк обіцяв особисто допомогти безпосередньо у встановленні згаданого пам’ятного знака.

 

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2013 року, 09:17 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація