Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк здійснив прийом громадян Роздрукувати

27 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив останній в цьому році прийом громадян. На зустріч з головою прибули жителі міста Вінниці та Іллінецького, Тростянецького, Липовецького, Вінницького районів.

Люди звернулися зі скаргами на нарахування пенсії, багаторічний борг із зарплати, забезпечення пільговими путівками для санаторно-курортного лікування. Традиційно найбільше було заяв щодо земельних питань.

Також вкотре на прийом до голови обласної Ради прийшли представники громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». Раніше С.Татусяк вже представляв вимоги організації у профільних комітетах Верховної Ради та міністерствах. Відповідь звідти заявників не влаштовує, відтак цього разу вони просили С.Татусяка донести їхні прохання особисто до Президента України.

Вимоги вінничан стосуються: належного розслідування кримінальних справ, пов’язаних зі вбивством їхніх родичів; відшкодування державою моральної компенсації потерпілим від важких злочинів. Сергій Татусяк пообіцяв донести звернення ГО «Батьки вбитих дітей Вінниччини» до Президента та повідомити заявників про результати.

Ще одне питання організації – місцевого рівня. Батьки хочуть встановити у місті Вінниці «Дошку пам’яті жертвам важких злочинів». Голова облради поінформував співрозмовників, що дозвіл на це надає Вінницька міська рада. Як тільки таке рішення мерії буде, С.Татусяк обіцяв особисто допомогти безпосередньо у встановленні згаданого пам’ятного знака.

 

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2013 року, 09:17 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація