6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк зустрівся з послом ОБСЄ в Україні Роздрукувати

10 вересня відбулася особиста зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з послом, Координатором ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою.

В зустрічі взяли також участь голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце, депутат обласної Ради Олексій Гаврилов, директор Центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець та інші.

В ході зустрічі відбулося обговорення можливих шляхів реалізації обласних проектів в сферах демократизації влади, протидії корупції, захисту прав громадян спільно з ОБСЄ в Україні за погодженням Міністерства закордонних справ України.

Посол Мадіна Джарбусинова відмітила, що Вінницька обласна Рада є першою, що запровадила такий формат організації зустрічей та налагодження співпраці органів влади та громадськості. Така діяльність є показовою та заслуговує на визнання міжнародними установами та організаціями.

Також вона відмітила, що завдяки активній позиції обласної влади та особисто голови обласної Ради Сергія Татусяка вони готові сьогодні сприяти в реалізації ініційованих областю проектних ідей.

- На сьогоднішій день для нас найважливішим є реалізація проекту щодо протидії корупції у Вінницькій області. Ми першими в Україні прийняли антикорупційну програму, але ресурсів на її виконання недостатньо, тому ми просимо сприяння координатора ОБСЄ в Україні в реалізації наших ініціатив та цього проекту, - наголосив Сергій Татусяк..

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 17:49 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація