Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк зустрівся з послом ОБСЄ в Україні Роздрукувати

10 вересня відбулася особиста зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з послом, Координатором ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою.

В зустрічі взяли також участь голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце, депутат обласної Ради Олексій Гаврилов, директор Центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець та інші.

В ході зустрічі відбулося обговорення можливих шляхів реалізації обласних проектів в сферах демократизації влади, протидії корупції, захисту прав громадян спільно з ОБСЄ в Україні за погодженням Міністерства закордонних справ України.

Посол Мадіна Джарбусинова відмітила, що Вінницька обласна Рада є першою, що запровадила такий формат організації зустрічей та налагодження співпраці органів влади та громадськості. Така діяльність є показовою та заслуговує на визнання міжнародними установами та організаціями.

Також вона відмітила, що завдяки активній позиції обласної влади та особисто голови обласної Ради Сергія Татусяка вони готові сьогодні сприяти в реалізації ініційованих областю проектних ідей.

- На сьогоднішій день для нас найважливішим є реалізація проекту щодо протидії корупції у Вінницькій області. Ми першими в Україні прийняли антикорупційну програму, але ресурсів на її виконання недостатньо, тому ми просимо сприяння координатора ОБСЄ в Україні в реалізації наших ініціатив та цього проекту, - наголосив Сергій Татусяк..

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 17:49 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація