Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк зустрівся з послом ОБСЄ в Україні Роздрукувати

10 вересня відбулася особиста зустріч голови обласної Ради Сергія Татусяка з послом, Координатором ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою.

В зустрічі взяли також участь голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Гетце, депутат обласної Ради Олексій Гаврилов, директор Центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець та інші.

В ході зустрічі відбулося обговорення можливих шляхів реалізації обласних проектів в сферах демократизації влади, протидії корупції, захисту прав громадян спільно з ОБСЄ в Україні за погодженням Міністерства закордонних справ України.

Посол Мадіна Джарбусинова відмітила, що Вінницька обласна Рада є першою, що запровадила такий формат організації зустрічей та налагодження співпраці органів влади та громадськості. Така діяльність є показовою та заслуговує на визнання міжнародними установами та організаціями.

Також вона відмітила, що завдяки активній позиції обласної влади та особисто голови обласної Ради Сергія Татусяка вони готові сьогодні сприяти в реалізації ініційованих областю проектних ідей.

- На сьогоднішій день для нас найважливішим є реалізація проекту щодо протидії корупції у Вінницькій області. Ми першими в Україні прийняли антикорупційну програму, але ресурсів на її виконання недостатньо, тому ми просимо сприяння координатора ОБСЄ в Україні в реалізації наших ініціатив та цього проекту, - наголосив Сергій Татусяк..

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 17:49 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація