Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк зустрівся з шевченківськими лауреатом Степаном Колесником Роздрукувати

25 листопада у Вінниці відбувався творчий вечір видатного вінницького письменника, сценариста та журналіста Степана Павловича Колесника. Захід був організований редакцією літературно-мистецького журналу «Вінницький край» та Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К.Тімірязєва.

У ході вечора митець презентував вінничанам свою останню книгу «Чи будемо пересівати волю: Повісті. Оповідання. Нариси». До неї увійшли повісті та оповідання, присвячені різним періодам української історії – від повоєнних часів до наших днів. Широко подано публіцистичні нариси, написані автором й надруковані у 1999-2012 роках.

Цю книгу Степан Павлович подарував Сергію Татусяку, зустрівшись з ним до початку творчого вечора. Співрозмовники поспілкувалися про творчість вінницького митця, С.Колесник розповів цікаві історії з життя. «Треба жити тим, чим займаєшся» – виголосив своє життєве кредо письменник. Голова обласної Ради побажав землякові подальших творчих успіхів при доброму здоров’ї та приємного спілкування з читачами.

Довідка: С.П.Колесник народився 12.02.1932р у селі Мончинці Калинівського району Вінницької області. Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 1992 року за книгу «Обкрадені села». Автор сценарію документального фільму «Вдови», про який писали абсолютно всі центральні газети СРСР, вся преса України. Стрічка демонструвалася в Організації Об'єднаних Націй. Канал УТР на державне замовлення створив про Степана Колесника відеофільм «Історія публіциста».

В журналістиці вшанований найвищим званням – «Зірка української журналістики» та нагороджений Золотою медаллю журналістики. Багато років присвятив Степан Колесник роботі в популярній газеті «Сільські вісті». Його гострі публікації проти свавілля влади й «нових» українців багатьом людям допомогли повернути віру в справедливість.

 

Повернутись Створено: 25 листопада 2013 року, 16:40 Переглядів: 1460

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація