Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Сергій Татусяк зустрівся з шевченківськими лауреатом Степаном Колесником Роздрукувати

25 листопада у Вінниці відбувався творчий вечір видатного вінницького письменника, сценариста та журналіста Степана Павловича Колесника. Захід був організований редакцією літературно-мистецького журналу «Вінницький край» та Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К.Тімірязєва.

У ході вечора митець презентував вінничанам свою останню книгу «Чи будемо пересівати волю: Повісті. Оповідання. Нариси». До неї увійшли повісті та оповідання, присвячені різним періодам української історії – від повоєнних часів до наших днів. Широко подано публіцистичні нариси, написані автором й надруковані у 1999-2012 роках.

Цю книгу Степан Павлович подарував Сергію Татусяку, зустрівшись з ним до початку творчого вечора. Співрозмовники поспілкувалися про творчість вінницького митця, С.Колесник розповів цікаві історії з життя. «Треба жити тим, чим займаєшся» – виголосив своє життєве кредо письменник. Голова обласної Ради побажав землякові подальших творчих успіхів при доброму здоров’ї та приємного спілкування з читачами.

Довідка: С.П.Колесник народився 12.02.1932р у селі Мончинці Калинівського району Вінницької області. Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 1992 року за книгу «Обкрадені села». Автор сценарію документального фільму «Вдови», про який писали абсолютно всі центральні газети СРСР, вся преса України. Стрічка демонструвалася в Організації Об'єднаних Націй. Канал УТР на державне замовлення створив про Степана Колесника відеофільм «Історія публіциста».

В журналістиці вшанований найвищим званням – «Зірка української журналістики» та нагороджений Золотою медаллю журналістики. Багато років присвятив Степан Колесник роботі в популярній газеті «Сільські вісті». Його гострі публікації проти свавілля влади й «нових» українців багатьом людям допомогли повернути віру в справедливість.

 

Повернутись Створено: 25 листопада 2013 року, 16:40 Переглядів: 1504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація