Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк зустрівся з шевченківськими лауреатом Степаном Колесником Роздрукувати

25 листопада у Вінниці відбувався творчий вечір видатного вінницького письменника, сценариста та журналіста Степана Павловича Колесника. Захід був організований редакцією літературно-мистецького журналу «Вінницький край» та Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К.Тімірязєва.

У ході вечора митець презентував вінничанам свою останню книгу «Чи будемо пересівати волю: Повісті. Оповідання. Нариси». До неї увійшли повісті та оповідання, присвячені різним періодам української історії – від повоєнних часів до наших днів. Широко подано публіцистичні нариси, написані автором й надруковані у 1999-2012 роках.

Цю книгу Степан Павлович подарував Сергію Татусяку, зустрівшись з ним до початку творчого вечора. Співрозмовники поспілкувалися про творчість вінницького митця, С.Колесник розповів цікаві історії з життя. «Треба жити тим, чим займаєшся» – виголосив своє життєве кредо письменник. Голова обласної Ради побажав землякові подальших творчих успіхів при доброму здоров’ї та приємного спілкування з читачами.

Довідка: С.П.Колесник народився 12.02.1932р у селі Мончинці Калинівського району Вінницької області. Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 1992 року за книгу «Обкрадені села». Автор сценарію документального фільму «Вдови», про який писали абсолютно всі центральні газети СРСР, вся преса України. Стрічка демонструвалася в Організації Об'єднаних Націй. Канал УТР на державне замовлення створив про Степана Колесника відеофільм «Історія публіциста».

В журналістиці вшанований найвищим званням – «Зірка української журналістики» та нагороджений Золотою медаллю журналістики. Багато років присвятив Степан Колесник роботі в популярній газеті «Сільські вісті». Його гострі публікації проти свавілля влади й «нових» українців багатьом людям допомогли повернути віру в справедливість.

 

Повернутись Створено: 25 листопада 2013 року, 16:40 Переглядів: 1409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація